2
4
8
6
plików.

Photoshop CS 6 Beta

EN
Ocena:

Opis programu

Adobe Photoshop to doskonały program do tworzenia oraz edycji grafiki komputerowej. Program wykorzystywany jest na całym świecie przez największe firmy zajmujące się grafiką komputerową. Paleta narzędzi programu jest bardzo obszerna i aby swobodnie korzystać z programu oraz jego narzędzi potrzeba sporo czasu. Photoshop od wielu lat zdobywa uznanie na całym świecie, a z każdą wersją jest bogatszy o nowe rozwiązania, które pozwalają na prostsze, szybsze i jeszcze bardziej kojące oko grafiki.

Program nadaje się zarówno do tworzenia małych, jak i dużych projektów graficznych. Dzięki możliwości pracy z warstwami oraz dobrego obycia z nimi jesteśmy w stanie poradzić sobie z nawet największymi projektami. Ponadto z każdą wersją Photoshop'a pojawia się coraz to ciekawszy interfejs graficzny, który ma na celu ułatwiać grafikowi pracę. Co więcej nowa wersja ma znacznie mniej obciążać stację roboczą przez co tworzenie będzie jeszcze bardziej wydajne.

W nowej wersji programu spotkamy się z nowymi narzędziami. Nowością są m.in. narzędzia Content-Aware Patch oraz Content-Aware Move.Pierwsze z wymienionych narzędzi pozwala na zaznaczenie i powielenie obszaru jednego obrazu i przeniesienie w inne, w celu wypełnienia braków. Druga z nowych funkcjonalności również wiąże się z wypełnianiem braków, tylko polega na przeniesieniu obiektów. Ponadto w nowej wersji spotkamy się również z wieloma narzędziami do edycji grafiki 3D.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7
  • Rozmiar: 1700 MB
  • Ocena: 3.5 (głosów 2)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/photoshop-cs.html">Photoshop CS</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/photoshop-cs.html]Photoshop CS[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!