2
4
8
6
plików.

PhotoFiltre Studio 10.9.2

PL
Ocena:

Opis programu

PhotoFiltre Studio to doskonały i darmowy program w języku polskim umożliwiający użytkownikowi w łatwy i prosty sposób przerabiać zdjęcia. W programie znajdziesz również kilka efektów do poprawy jakości i wyglądu zdjęcia. Głównym zadaniem programu jest pozwalanie użytkownikowi na obrobkę fotografii oraz wszelkich rodzajów obrazów. Poziom zaawansowania obróbki zależy tylko i wyłącznie od nas. Narzędzie dostarcza nam bardzo dużo podstawowych narzędzi pozwalających wprowadzanie zmian na zdjęciach jak i usuwanię różnych nieprawidłowości jakie pojawiły się podczas wykonywania zdjęcia. Z pewnością znajdziemy w programie bardzo bogatą kolekcję filtrów oraz efektów, które z pewnością pozwolą na poprawę jakości wykonanych zdjęć. Aplikacja idealnie nadaje się do poprawy jakości zdjęć wykonanych zarówno w plenerze jak i pomieszczeniach o sztucznym oświetleniu - bogata paleta narzędzi oraz filtrów korekcyjnych idealnie nada się do naniesienia licznych poprawek, które zmienią zdjęcie nie do poznania. 

Każdy użytkownik bez problemu dokona wszelkich poprawek i naniesie je na dowolny obraz czy zdjęcie. Modyfikacje pozwalające na zmianę kontrastu, jasności, nasycenia czy też inne znacznie ciekawsze efekty są dostępne od ręki z poziomu palety oraz paska narzędzi programu. Do listy ciekawych efektów, które mogą zainteresować większość użytkowników możemy zaliczyć m.in. puzzle, akwarele, tusz czy też szkic. Ten ostatni efekt może zrobić bardzo ciekawe wrażenie na wielu osobach, ponieważ zastosowanie takiego efektu pozwala uczynić zdjęcia obraz, który wygląda jak naszkicowany ołówkiem.

Program oferuje obsługę bardzo wielu formatów plików. Poza postawowymi formatami plików typu .jpg, .jpeg, .bmp, .png, .gif itp program PhotoFiltre wspiera również takie rozszerzenia jak .tiff, .psd oraz .psp. Z pewnością wsparcie dla formatu PSD, który pochodzi z programu Adobe Photoshop to bardzo duży plus programu, ponieważ możemy edytować takie pliki bez konieczności posiadania zainstalowanego na komputerze oprogramowania z rodziny Adobe.

Interfejs programu bardzo prosty i przyjazny dla użytkownika. Każdy użytkownik z łatwością poradzi sobie z obsługą programu. Dodatkowo program działa doskonale na większości systemów operacyjnych Microsoft Windows, w tym i na najnowszych wersjach systemu. Ponadto producent zadbał o wysoki poziom interekacji programu z użytkownikiem. Poza tym w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów możemy skorzystać z pliku pomocy oraz bogatej dokumentacji udestępnianej przez producenta programu.

UWAGA:
1. Jest to wersja testowa programu. Po 30 dniach użytkowania należy kupić klucz licencyjny, który możemy nabyć na stronie producenta.
2. Aby dodać spolszczenie należy wrzucić je do katalogu głównego programu (tam gdzie znajduje się plik pf-studio.exe) i usunąć znajdujący się tam plik StudioEn.

  • Licencja: Trial
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 10.6 MB
  • Ocena: 4.4 (głosów 5234)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/photofiltre-studio.html">PhotoFiltre Studio</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/photofiltre-studio.html]PhotoFiltre Studio[/url]

Komentarze (1148)

Riki - 06.07.2011 - 10:07

mi się nie da wcisnąc ten przycisk pobierz ......

poirytowana. - 30.06.2011 - 09:06

To to samo co Paint . ! Bez sensuu .. ; /

dfrger - 26.06.2011 - 14:06

a darmo on jest.??

wiewióra - 22.06.2011 - 20:06

mi sie pobralo bez problemu ale dla mnie ten program jest zjebany ze sie tak wyraze

Kiroto - 22.06.2011 - 12:06

mi program i spolszczenie pobrało się bez problemów.

paola - 20.06.2011 - 11:06

wystarczy kliknac "kliknij aby pobrac plik PhotoFiltre Studio" a nie w reklame głąby :D

Kachert - 12.06.2011 - 15:06

Da się pobrać :)

Tusia . - 15.05.2011 - 13:05

Czy on jest płatny ?

ludź - 10.05.2011 - 19:05

Jak ktoś będzie chciał to mu się uda. Wystarczy pobrać spolszczenie. Wejść potem w miejsce zainstalowanego pliku. Wyciąć plik ze spolszczeniem, a potem wkleić tam i zamienić. ; ) A by mieć pełną wersję trzeba na internecie poszukać sobie kodu. Jak ktoś chce to znajdzie ;)

xyz - 03.05.2011 - 16:05

Jak zrobić spolszczoną wersję? Proszę dokładnie to opiszcie:)dziekowac

lusss - 03.05.2011 - 15:05

ludzie...jak wł tą spolszczoną wersję? Bo nie kapuje...

sg - 18.04.2011 - 20:04

photofiltre to super program

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!