2
4
8
6
plików.

PhotoInstrument 7.6.0.976

PL
Ocena:

Opis programu

PhotoInstrument to prosty program pozwalający na retuszowanie oraz edycję zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym. Bez problemu każdy użytkownik usunie często pojawiające się podczas robienia zdjęć w różnych warunkach efektu czerwonych oczu. Ponadto aplikacja doskonale radzi sobie z retuszem twarzy, szybko wygładzimy zmarszczki oraz zniwelujemy wszelkie zanieczyszczenia oraz plamy. Bez większego problemu możliwe jest zmienienie jasności zdjęcia, kontrastu, a także dowolnie zmodyfikujemy kolory jakie występują na zdjęciu.

Aplikacja posiada czytelny interfejs, z którego korzysta się bardzo intuicyjnie. Bez problemu każdy z użytkowników poradzi sobie z cyfrową obróbką zdjęć czy innego rodzaju obrazów. Wystarczy trochę wyobraźni oraz cierpliwości, a efekty mogą być niespodziewane. Co więcej, aplikacja doskonale radzi sobie z niemal wszystkimi formatami dostępnymi na rynku m.in. JPEG, PNG, BMP, TGA, EXR, ICO, TIF, PCX i kilka innych. Zdecydowanym plusem programu jest obsługa oraz kompatybilność z plikami w formacie PSD. Rozszerzenie to jest związane z programem Adobe Photoshop, który jest doskonałym narzędziem do edycji zdjęć ale w przeciwieństwie do programu PhotoInstrument kosztuje o wielokroć więcej.

Ponadto program posiada duży potencjał i każdy użytkownik za jego pośrednictwem doskonale poradzi sobie z edycją zdjęć z wakacji czy też innych okazji. Poprawimy wszystkie niedociągnięcia, które były spowodowane doborem złego obiektywu, warunków atmosferycznych czy nawet  niedyspozycja osoby bądź rzeczy fotografowanej. Wielu użytkownik z pewnością skorzysta z polskiej wersji językowej programu.

  • Licencja: Shareware
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 5.12 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/photoinstrument.html">PhotoInstrument</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/photoinstrument.html]PhotoInstrument[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!