2
4
8
6
plików.

reaConverter Lite 7.412

EN
Ocena:

Opis programu

reaConverter Lite to program do konwertowania różnych formatów graficznych. Program posiada również kilka wbudowanych narzędzi, które rozszerzają jego możliwości. Za pomocą narzędzia naniesiemy znak wodny na obrazek oraz zmienimy orientację obrazu. Wszystko to za pośrednictwem jednej, prostej w obsłudze aplikacji. Ponadto program wspiera wszystkie najważniejsze formaty graficzne dostępne na rynku m.in. jpeg, png, gif, bmp, tif oraz tiff. Oczywiście wymienione formaty obsługiwane są w obie strony tzn. program posiada możliwość otwierania plików w wymienionych formatach oraz konwertowanie obrazów do tych formatów np. bmp do jpeg, png do jpeg itp.

Program reaConverter Lite jest bardzo prosty w obsłudze i aby dokonać konwersji obrazu należy wczytać interesujące nas obrazy do programu, a następnie po kolei możemy dokonywać poszczególnych modyfikacji np. konwersja formatu obrazu, zmiana orientacji czy też dodanie znaku wodnego. W programie tego typu nie mogłoby zabraknąć wsparcia dla metody "drag & drop" (przeciągnij i upuść), czyli wygodnego wczytywania obrazów do programu. Wówczas nie musimy wyszukiwać obrazów poprzez eksplorator systemowy, wystarczy, że zaznaczymy interesujące nas pliki i przecicimy je do głównego okna programu.

Gdy wszystko to jest już gotowe tzn. mamy wybrane obrazy z dysku komputera, wystarczy wybrać co chcemy wykonać na obrazach. Ponadto interfejs programu jest bardzo przyjazny dla użytkownika, co sprawia, że jest bardzo prosty w obsłudze. Aplikacja została zaprojektowana przez producenta w taki sposób aby nie sprawiała problemu z wykorzystaniem jej możliwości, które może nie są zbyt duże ale spełniają minimum oczekiwań.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 10.7 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/reaconverter-lite.html">reaConverter Lite</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/reaconverter-lite.html]reaConverter Lite[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!