2
4
8
6
plików.

Actual Title Buttons 8.9.0

PL
Ocena:

Opis programu

Actual Title Buttons to program, który pozwala na dodawania nowych przycisków na pasku tytułowym dowolnego okna w systemie Windows. Przyciski można dodawać do każdego okna, bez względu czy jest to okno systemowe czy jakiegoś zainstalowanego programu. Aplikacja cechuje się wysokim stopniem konfiguracji oraz wszelkich ustawień. Użytkownik posiada wysoki poziom personalizacji, co jest zdecydowanym plusem programu. Funkcje podłączone do przycisków mogą być odpowiedzialne za rozmaite operacje, które mogą być dowolnie ustawiane oraz konfigurowane przez użytkownika programu. Po krótce, funkcje przycisków mogą być odpowiedzialne za kopiowanie plików, zwijanie okien, ustawianie przezroczystości, minimalizację okna do tray'a (obszaru powiadomień systemu Windows). Ponadto do głównych funkcji programu Actual Title Buttons możemy zaliczyć szereg ciekawych funkcji wylistowanych poniżej:

  • dowolność personalizacji przycisków na pasku tytułowym dowolnego okna w systemie Windows
  • dostosowanie opcji pojawiających się w menu kontekstowym okna programu
  • wykonywanie kilku operacji w jednym czasie
  • bogata lista skrótów klawiszowych ułatwiających obsługę programu
  • atrakcyjny wygląd ikon bazujący na systemie Windows, który aktualnie jest zainstalowany
  • wiele innych

Obsługa jak i korzystanie z programu jest niezwykle przydatne oraz proste. Mało zaawansowani użytkownicy spokojnie poradzą sobie z obsługą aplikacji. Ponadto interfejst programu został przemyślany, a wszystkie funkcje dostępne są właśnie tam gdzie byśmy się ich spodziewali. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej, co również wielu użytkownikom, którzy nie operują biegle językiem angielskim znacznie ułatwi pracę.

Narzędzie jest bardzo przydatne w codziennej pracy i zdecydowanie potrafi przyspieszyć wiele dokonywanych operacji. Program udostępniany jest za darmo w wersji Trial (testowej) i pozwala użytkownikowi na swobodne korzystanie przez okres aż 60 dni. Po upływie tego okresu, w celu dalszego korzystania z aplikacji anleży zakupić licencję na stronie producenta programu. Aplikacja będzie powiadamiała użytkownika o kończącym się okresie próbnym programu.

  • Licencja: Trial
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 8.01 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/actual-title-buttons.html">Actual Title Buttons</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/actual-title-buttons.html]Actual Title Buttons[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!