2
4
8
6
plików.

Actual Transparent Window 8.9.0

PL
Ocena:

Opis programu

Actual Transparent Window to ciekawy program do ustawiania przezroczystości dowolnemu oknu w systemie Windows. Bez względu na to czy dane okno programu jest aplikacją systemową czy też dowolną inną, narzędzie to pozwoli nam na ustawienie stopnia przeźroczystości. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach gdy chcemy aby okno jakiegoś programu było stale otwarte (posiada włączoną opcję "na wierzchu") ale nie chcemy aby nas specjalnie rozpraszało. Przezroczystość jest nadawana dla całego okna - nie tylko paska narzędziowego. 

Program wymaga dokonania wstępnej konfiguracji oraz dokonania odpowiednich dla nas ustawień. Aplikacja jest stosunkowo rozbudowana i pozwala na doskonałą organizację otwartych okien w systemie Windows. Ponadto program posiada wiele ciekawych funkcji. do których możemy zaliczyć m.in:

  • regulacja przezroczystości okien w dowolnym zakresie. Maksymalna wartość to 100%, co oznacza, że okno nie posiada żadnej przezroczystości i wygląda jak każde standardowe okno. Minimalna wartość to 0%, a więc okno jest całkowicie niewidoczne.
  • możliwośc ustawienia globalnych ustawień dotyczących przezroczystości okien bądź indywidualnie dla każdego okna z osobna
  • bogata lista skrótów klawiszowych do obsługi funkcji przezroczystości
  • możliwość przenikania kursorem myszy przez wszystkie przezroczyste okna dzięki funkcji "Ghost Mode"
  • wiele innych 

Po zainstalowaniu programu przy każdym otwartym oknie pojawi się przycisk - zaraz obok trzech podstawowych tj. zamykanie, maksymalizacja oraz minimalizacja okna. Przycisk ten ma za zadanie pozwolenie użytkownikowi na ustawienie poziomu przezroczystości dla danego okna bez konieczności odpalania programu Actual Transparent Window. Funkcje programu są bardzo przydatne, a jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. W wielu przypadkach dzięki aplikacji będziemy mogli ułatwić sobie pracę i wiele rzeczy będziemy mieli na widoku bez konieczności przechodzenia między oknami oraz zbędnego klikania.

Program jest dostępny za darmo w wersji Trial (testowej). Aplikację w tej wersji można używać przez okres 7 dni, po zakończeniu tego okresu należy dokonać zakupu aplikacji na stronie producenta.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 7.78 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/actual-transparent-window.html">Actual Transparent Window</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/actual-transparent-window.html]Actual Transparent Window[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!