2
4
8
6
plików.

Animated Screensaver Maker 4.4.7

EN
Ocena:

Opis programu

Animated Screensaver Maker to program do tworzenia dynamicznego wygaszacza ekranu dla naszego komputera. Program jest w pełni kompatybilny z system Windows. Użytkownik w szybki sposób będzie miał możliwość stworzenia animacji wyświetlanej na ekranie podczas gdy komputer przełączy się w stan nieaktywności (proszę pamiętać, że czas pojawienia się wygaszacza ekranu zależy od ustawień systemu Windows). Tworzenie dynamicznych animacji jest niezwykle proste oraz przyjemne. Nie jest potrzebna wiedza z zakresu tworzenia animacji czy też grafiki komputerowej. 

Program Animated Screensaver Maker posiada bardzo dużo wbudowanych animacji oraz efektów, z ktróch użytkownicy mogą korzystać bez większych ograniczeń. Wygląd oraz obsługa programu jest bardzo prosta, co jest plusem aplikacji. Każdy użytkownik, nawet ten najmłodszy i niezaawansowany poradzi sobie z obsługą tego narzędzia. Tworzenie animacji na ekran wygaszacza odbywa się w kilku krokach, a program prowadzi użytkownika krok po kroku. Podczas konfiguracji naszej animacji możemy dowolnie dobierać kolor tła, dodawać efekty dźwiękowe, animacje, definiować przejścia pomiędzy slajdami. Poza prostymi ustawieniami mamy do dyspozycji możliwość ustawienia oświetlenia, kierunku, szybkości, kolorystyki wszystkich elementów naszej animacji.

Obsługa programu jest ułatwiona poprzez dokładną oraz precyzycjną dokumentację udostępnianą przez producentana programu. W dokumentacji dokładnie opisano poszczególne funkcje programu. Dodatkowym plusem, który ułatwia rozpoczęcie pracy z programem jest fakt, iż domyślna instalacja programu dostarcza przykładowe projekty, które uławią nam wprowadzenie oraz tworzenie nowych animacji. Program jest dostępny bezpłatnie w wersji Trial (testowej). Wersja ta dodaje znak wodny do każdej animacji wygaszacza ekranu jaką utworzymy.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 22.28 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/animated-screensaver-maker.html">Animated Screensaver Maker</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/animated-screensaver-maker.html]Animated Screensaver Maker[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!