2
4
8
6
plików.

Animated Wallpaper Maker 4.4.7

EN
Ocena:

Opis programu

Animated Wallpaper Maker to program do tworzenia animowanych tapet pulpitu dla systemu Windows. Za pośrednictwem programu stworzymy dynamiczne oraz animowane tapety wraz ciekawymi efektami graficznymi. Plusem programu są duże możliwości, które pozwalają użytkownikowi na stworzenie niemal dowolnej tapety. Zdecydowanie tworzeniu animowanych tapet pomaga przemyślany oraz wygodny interfejs programu. Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są w miejscu, w którym byśmy się ich spodziewali. Producent aplikacji zdecydowanie przemyślał program pod względem UX. 

Aplikacja nie wymaga od użytkownika wiedzy z zakresu obróbki czy też tworzenia grafiki komputerowej. Wiedza dotycząca prostych cz zaawansowanych animacji również jest zbędna, ponieważ o wszystko troszczy się Animated Wallpaper Maker. Proces tworzenia animowanych tapet jest niezwykle prosty. Wbudowany kreator przeprowadzi nas przez cały proces tworzenia, więc od początku do końca będziemy mieli asystę w tworzeniu dynamicznej tapety. W trakcie tworzenia tapety mamy możliwość podglądu naszej tapety. Do każdej wybranej przez nas animacji możemy dołączać efekty dźwiękowe o rozszerzeniu .mp3. Użytkownik ma dowolność oraz eleastyczność podczas konfigurowania poszczególnych scen tapety - bez problemu określimy jak długa dana scena ma trwać oraz dostosujemy interwały według naszego uznania.

Łatwość tworzenia to zdecydowany plus programu. Duża libcza wbudowanych efektów pozwala użytkownikowi wybierać oraz dowolnie komponować je ze sobą. Nie można zapomnieć o gotowych animacjach oraz animowanych obiektach, które można wykorzystywać podczas tworzenia tapety na pulpit. Ponadto dokumentacja programu jest bardzo dokładna oraz czytelna. W razie problemów można w dowolnej chwili do niej sięgnąć w celu zapoznania się funkcjami programu. Program Animated Wallpaper Maker dostępny jest na podstawie licencji Trial (testowej) i co jakiś czas od momentu zainstalowania będzie przypominała o konieczności wykupienia licencji na program.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 29.94 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/animated-wallpaper-maker.html">Animated Wallpaper Maker</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/animated-wallpaper-maker.html]Animated Wallpaper Maker[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!