2
4
8
6
plików.

CPU-Z 1.85

EN
Ocena:

Opis programu

CPU-Z to darmowa aplikacja pozwalająca nam na sprawdzanie parametrów procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.Aplikacja może wygenerować pełny raport o komponentach do pliku HTML. Program jest bardzo prosty w obsłudze, a jego interfejs nie wymaga wikszej uwagi ze strony użytkownika. Program dostarcza nam dużej liczby informacji o naszym komputerze i jego podstawowych podzespołach. Każdy użytkownik programu zdobędzie pełny przegląd informacji odnośnie komponentów swojego komputera bez najmniejszych problemów. 

Interfejs programu został podzielony na zakładki, w których znajdują się różnego rodzaju szczegóły dotyczące sprzęty zainstalowanego w komputerze. Po włączeniu programu jako pierwsza aktywna zakładka pojawi się CPU, a więc szereg informacji o procesorze. Dowiemy się w jakiej technologii nasz procesor został wykonany, ile ma rdzeni, na jakim jest socketcie, jaki jest jego dokładny model, jakie jest napięcie na rdzeniu oraz wiele innych. W kolejnych zakładkach programu CPU-Z dowiemy się szczegółów dotyczących płyty głównej, zainstalowanej pamięci RAM, karty graficznej oraz kilku innych rzeczy. Program pozwala dzięki opcji "Check for Driver Updates" na sprawdzanie aktualizacji sterowników podzespołów komputera. Ponadto istnieje również sprawdzenie aktualizacji oprogramowania BIOS, który wraz z nowymi wersjami potrafi na wprowadzenie usprawnień, wszystko to dzięki funkcji "Check for BIOS Updates".

Program nie wymaga specjalistycznej wiedzy i aby swobodnie się nim posługiwać. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna i nie ma możliwości aby użytkownik mógł swoimi działaniami spowodować jakieś uszkodzenia sprzętu. Aplikacja jest stale rozwijana, a fakt, że jest dostępna na rynku już wielu lat świadczy o jej stabilności oraz uznaniu wielu użytkowników. Program jest polecany osobom, które interesują się sprzętem komputerowym oraz zajmują się podkręcaniem podzespołów komputera (overclocking). Narzędzie działa z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Microsoft Windows.

  • Licencja: Freeware
  • System: 95/XP/Vista/7/8/8.1/10
  • Rozmiar: 1.68 MB
  • Ocena: 4.25 (głosów 4)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/cpu.html">CPU</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/cpu.html]CPU[/url]

Komentarze (1)

ddd - 29.03.2008 - 16:03

„eras”

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!