2
4
8
6
plików.

AS SSD Benchmark 2.0.6694.23026

EN
Ocena:

Opis programu

AS SSD Benchmark to mały program do testowania wydajności dysku SSD (Solida State Drive) jak i pozostałych typów dysków twardych. Program jest niezwykle prosty oraz wygodny w obsłudze, nie jest potrzebna dodatkowa wiedza aby móc spowodnie korzystać z tego narzędzia. Aplikacja dokonuje testu wydajnościowego dysku twardego pod względem różnych parametrów, a całość trwa od kilku do kilkunastu minut. Wszystko zależy od tego jak szybkie jest nasze urządzenie, a możemy być pewni, że AS SSD Benchmark dokładnie sprawdzi i przetestuje wydajność jaką reprezentuje nasz dysk twardy. 

Jak już wspomiano wyżej, diagnostyka dysku podzielona jest na kilka etapów, a dokładnie 4. Każdy z nich ma na celu wykonanie testu dysku pod różnym obciążeniem. Oczywiście istnieje możliwość pominięcia dowolnego etapu poprzez jego odznaczenie, które jest bardzo dobrze widoczne w interfejsie programu.Program AS SSD Benchmark umożliwia przeprowadzenie następujących testów: sekwencja zapisu oraz odczytu danych o rozmiarze 1GB, zapis i odczyt losowych i niewielkich bloków, wykonywanie operacji na 64 wątkach, czas dostępu do dysku.

Aplikacja w momencie zakończenia działania prezentuje wynik w formie cząstkowej oraz uśrednionej. Wynik testu wydajnościowego możemy swobodnie zapisać do pliku XML, PNG bądź skopiować do schowka tak aby móc go swobodnie wkleić np. na forum internetowym w celu pochwalenia się wydajnością swojego dysku SSD czy też innego nośnika danych. Ponadto program jest w pełni darmowy i nie wymaga przeprowadzania instalacji - wystarczy jednynie pobrać program z naszej strony, rozpakować w dowolne miejsce na dysku twardym i uruchomić. Należy pamiętać również, że program wymaga praw administratora do poprawnego działania. Jeżeli takich praw Wasze konto nie posiada, musicie zgłosić się do administratora systemu w celu uzyskania niezbędnych uprawnień.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 0.26 MB
  • Ocena: 3 (głosów 2)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/as-ssd-benchmark.html">AS SSD Benchmark</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/as-ssd-benchmark.html]AS SSD Benchmark[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!