2
4
8
6
plików.

Actual Window Rollup 8.9.1

PL
Ocena:

Opis programu

Actual Window Rollup to program do "zwijania" okien programów w systemie Window. Program ma na celu ułatwiać pracę oraz znacząco ją przyspieszać. Niejednokrotnie potrzebujemy szybko dostać się do jakiegoś okna, w którym znajdują się interesujące nas dane, a okno to przysłonięte jest przez aktualnie otwarty program. Narzędzie to pozwoli na rozwiązanie tych kłopotów, ponieważ jednym kliknięciem możemy bez minimalizowania czy też zamykania aktualnie otwartego okna dostać się do programu przysłoniętego. Program zwija aktywne okno do postaci paska tytułowego dzięki czemu możemy dostać się do wszelkich treści okna przysłoniętego. Wszystko to za pośrednictwem jednego kliknięcia bądź skrótu klawiszowego. Oczywiście równie szybko co okno zostało zwinięte, to może zostać przywrócone do domyślnych rozmiarów.

Konfiguracja programu Actual Window Rollup jest stosunkowo zaawansowana ale każdy użytkownik poradzi sobie z jego obsługą. Do głównych funkcji programu możemy zaliczyć m.in:

  • rozbudowane oraz wygodne skróty klawiszowe, które ułatwiają korzystanie z aplikacji
  • zwijanie oraz rozwijanie okien programów
  • możliwośc modyfikowania paska tytułowego każdego programu poprzez dodawania dodatkowych opcji, które pozwalają na korzystanie z możliwości programu

Pomimo niedużych rozmiarów program jest warty uwagi, ponieważ niejednokrotnie pozwala na ułatwienie pracy. Ponadto jakość pracy znacznie się zwiększa dzięki kilku prostym funkcjom jakie dostarcza tam to narzędzie. Program doskonale działa na systemie Windows i udostępniany jest za darmo w oparciu o licencję Trial (testowa). Każdy użytkownik może bezpłatnie korzystać z programu przez okres 7 dni, po tym okresie należy zakupić na stronie producenta pełną wersję programu.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 7.76 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/actual-window-rollup.html">Actual Window Rollup</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/actual-window-rollup.html]Actual Window Rollup[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!