2
4
8
6
plików.

ShellExView 1.97

PL
Ocena:

Opis programu

ShellExView to niewielki program, który pozwala na zarządzanie funkcjami powłoki systemu Microsoft Windows. Bardzo często po zainstalowaniu programu w menu kontekstowym pojawiają się nowe funkcje, które bardzo ułatwiają korzystanie z najbardziej potrzebnych funkcji programu. Większość tych funkcji czy też inaczej rozszerzeń powłoki systemu Windows tworzona jest automatycznie, bez ingerencji użytkownika.

Dla przykładku podczas instalacji programu WinZip do menu kontekstowego dodawane są podstawowe funkcje programu tj. kompresja oraz dekompresja danych. Dzięki programowi ShellExView bez najmniejszych problemów będziemy mogli przejrzeć listę programów, które wprowadzają modyfikacje w menu kontekstowym i dokonać zmian w tych ustawieniach tzn. włączyć bądź wyłączyć funkcje, których nie ptorzebujemy bądź nie chcemy aby znajdowały się w powłoce systemu Windows.

Obsługa programu jest niezwykle prosta i intuicyjna. Na stronie producenta znajdziemy dodatkowe informacje związane z możliwościami programu oraz opis niektórych funkcji. Fakt ten sprawia, że każdy użytkownik poradzi sobie z obsługą tego programu i nie powinno stanowić to dla niego większego wyzwania.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
  • Rozmiar: 0.06 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/shellexview.html">ShellExView</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/shellexview.html]ShellExView[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!