2
4
8
6
plików.

GWX Control Panel 1.7.4.1

EN
Ocena:

Opis programu

GWX Control Panel (dawniej GWX Stopper) to program do blokowania działania systemowej aplikacji "Uzyskaj Windows 10", która działa w tle w systemach Windows 7 oraz Windows 8. Aplikacja ta pojawia się na pasku zadań i informuje nas o aktualizacji systemu do najnowszej wersji tj. Windows 10.  Dzięki temu programowi możemy z powodzeniem wyłączyć tą aplikację, która dla wielu użytkowników jest niesamowicie uciążliwa - zwłaszcza gdy nie chcą dokonywać aktualizacji swojego systemu do Windows 10.

Program GWX Control Panel ma za zadanie blokowanie pojawiania się powiadomień na pasku zadań o aktualizacji systemu operacyjnego do Windows 10. Oczywiście w sytuacji gdy będziemy chcieli zaktualizować nasz system do najnowszej wersji to z powodzeniem będziemy mogli to zrobić. Opisywana tutaj aplikacja blokuje jedynie wszystkie procesy oraz wpisy w rejestrze systemowym, które zachęcają do dokonania aktualizacji. Autor programu zapewnia, że wszystkie działania programu są bezpieczne i nie spowodują uszkodzeń systemu operacyjnego. 

Plusem programu jest prostota w użytkowaniu oraz konfigurowaniu narzędzia. Aplikacja jest bardzo intuicyjna, a jej interfejs składa się z jednego ekranu, w którym możemy dokonać wszystkich zmian dotyczących działania aplikacji. Oczywiście firma Microsoft stara się przeciwdziałać takim programom i coróż to wydaje "usprawnienia" w systemowej aplikacji "Uzyskaj Windows 10" w formie różnych poprawek. Autor programu GWX Control Panel trzyma rękę na pulsie i również dokonuje aktualizacji, które uniemożliwiają irytującym procesom na uruchamianie oraz pokazywanie powiadomień o konieczności aktualizacji systemu do Windows 10. Poza wygodnym oraz łatwym w obsłudze interfejsem użytkownicy nie będą musieli instalować aplikacji, ponieważ wystarczy ją uruchomić.

  • Licencja: Freeware
  • System: 7/8/8.1
  • Rozmiar: 4.38 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/gwx-control-panel.html">GWX Control Panel</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/gwx-control-panel.html]GWX Control Panel[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!