2
4
8
6
plików.

XYplorerFree 17.40.0100

PL
Ocena:

Opis programu

XYplorerFree to bardzo dobry eksplorator plików, który bardzo przypomina ten z systemu Windows. Niemniej swoją funkcjonalnością znacznie przegania standardowy eksplorator. Program pozwala na bardzo zaawansowaną konfigurację, więc każdy użytkownik będzie mógł dostosować go do własnych potrzeb i wymagań. 

Wygląd programu przypomina inne aplikacje tego typu - z lewej strony mamy dostępną liste lokalizacji, które możemy otworzyć, a w prawej (znacznie większy obszar) mamy listę plików oraz folderów. Po prawej stronie interfejsu użytkownik może wykonywać różnego rodzaju operacje na plikach tak jak w przypadku standardowego rozwiązania dostarczanego od Microsoftu. Warto jest wspomnieć, że użytkownik może otwierać kolejne lokalizacje w postaci zakładek, a każda z nich może być odpowiednio konfigurowana przez użytkownika. Bez problemu zmienimy nazwę zakładki oraz podejrzymy jej historię. Z pewnością każdy zauważy, że niektóe pliki oraz folderu są oznaczone różnymi kolorami - dzięki temu bez problemu odróżnimy zasoby systemowe od normalnych czy też zaszyfrowanych. 

W programie tego typu bardzo ważnym jest sposób wyszukiwania. Program XYplorer odstarcza bardzo dobry mechanizm wyszukiwania, który w szybki sposób przeszuka cały system plików i odnajdzie to czego szukamy. Oczywiście nie mogło również zabraknąć wyszukiwania po zawartości pliku czy też odnajdywaniu duplikatów. Program posiada bardzo bogatą funkcjonalność i w zależności od stopnia spersonalizowania będzie miał więcej bądź mniej funkcji. Obsługa programu wymaga chwili uwagi ze strony użytkownika ale po wdrożeniu będzie cieżko rozstać się z pewnymi jego możliwościami.

  • Licencja: Freeware
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 3.46 MB
  • Ocena: 3 (głosów 2)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/xyplorerfree.html">XYplorerFree</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/xyplorerfree.html]XYplorerFree[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!