2
4
8
6
plików.

Multi Commander 8.0.0.2450

EN
Ocena:

Opis programu

Multi Commander to program o dość zaawansowanej specyfikacji. Jego przeznaczeniem jest pozwolenie użytkownikowi na zarządzanie danymi na dysku twardym, nośniku optycznym czy też pendrive. Aplikacja tak jak wiele innych programów tego typu pozwala na bezpośredni dostęp do serwerów FTP czy też innych urządzeń (komputerów), które znajdują się w tej samej sieci (LAN). 

Obsługa programu jest bardzo intuicyjna oraz prosta. Wygląd interfejsu użytkownika nie odbiega znacznie od jego konkurentów. Główne okno programu podzielone jest na dwie części nawigacyjne. Pomiędzy dwoma okienkami możemy dokonywać różnych operacji typu "złap i upuść". Ustawienia tego narzędzia można w pełni modyfikować oraz konfigurować według własnego uznania. Wszystkie ustawienia można wyeksportować i zapisać w określonej przez nas lokalizacji na dysku twardym czy też chmurze np. OneDrive, Dropbox czy też Box. 

Program pozwala na szybkie nawigowanie pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami w danej przestrzeni dyskowej. Mamy możliwość szybkiego filtrowania po określonych kryteriach takich jak rozszerzenie pliku, data modyfikacji. Oczywiście w każdym okienku nawigacyjnym możemy tworzyć dowolną ilość kart, co dodatkowo podkreśla, że wygląd oraz obsługa programu jest bliźniaczo podobna do konkurencyjnych aplikacji. Program Multi Commander jest w pełni darmowy i po jego zainstalowaniu możemy korzystać z niego bez większych problemów. Program jest dostępny dla systemu Windows w wersji 32-bit oraz 64-bit.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8
  • Rozmiar: 6.72 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/multi-commander.html">Multi Commander</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/multi-commander.html]Multi Commander[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!