2
4
8
6
plików.

HTML Compiler 2017.7

PL
Ocena:

Opis programu

HTML Compiler jest aplikacją, która służy do przerabiania stron internetowych na aplikacje desktopowe (kompilacja html do exe). Bez problemu każdą stronę, która wykorzystuje takie technologie jak HTML, CSS, JavaScript itp będziemy mogli poddać konwersji i zbudować z niej samodzielną aplikację, która z powodzeniem zostanie uruchomiona na systemie Windows. Do korzystania z aplikacji nie jest wymagane posiadanie doświadczenia w programowaniu. Wystarczy kilka kliknięć i wszystko gotowe. Program wykonuje wszystko za nas i informuje o wystąpieniu ewentualnych problemów. Kilka kliknięć pozwoli nam zbudować plik o rozszerzeniu .exe i wszystko gotowe.

Program HTML Compiler nie jest kompilatorem. Jest on swego rodzaju aparatem wykonawczym, który pozwoli nam odzwierciedlić dowolną stronę internetową w aplikacji desktopowej. Bardzo ważnym elementem jest fakt, że do uruchomienia aplikacji tego typu nie potrzebujemy dostępu do Internetu co również pozytywnie wpływa na fakt koszytania z tego programu. Jeżeli chcemy zaprezentować komuś swoją stronę, na której znajduje się oferta oraz galeria zdjęć ten program nam pomoże i nie będziemy zależni od dostępu do internetu.

Niestety program jest dostępny za darmo w wersji trial co nie wprowadza znacznych ograniczeń czy też niedogodnień. Z wersji testowej możemy korzystać niemal bez limitów, ale musimy liczyć się z tym, że co jakiś czas będą pojawiały się powiadomienia o konieczności zarejestrowania programu.

  • Licencja: Trial
  • System: 7/8/8.1
  • Rozmiar: 8.93 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/html-compiler.html">HTML Compiler</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/html-compiler.html]HTML Compiler[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!