2
4
8
6
plików.

PHPMaker 2018.0.8.1

EN
Ocena:

Opis programu

PHPMaker to bardzo rozbudowane oraz zaawansowane narzędzie do automatyzacji oraz pełnego generowania kodu PHP z możliwością podłączenia kodu do bazy danych. Program obsługuje taki bazy jak MySQL, PostgreSQL, Microsoft Access, Microsoft SQL Server oraz wszelkie bazy firmy Oracle. Dzięki aplikacji można zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas tworzenia stron internetowych. Narzędzie jest niezwykle elastyczne oraz dostosowane do potrzeb szerokiego grona użytkowników. Do korzystania z programu nie jest konieczna bardzo specyficzna wiedza programistyczna z zakresu języka PHP czy SQL, niemniej jednak będzie ona zdecydowanie atutem.

Program można wykorzystywać do automatycznego generowania witryn internetowych, na których użytkownik może przeglądać, dodawać, usuwać oraz edytować rekordy. Ponadto program PHPMaker generuje kod odpowiadający za autoryzację użytkowników w naszej nowow utworzonej aplikacji. Interfejs programu jest stosunkowo rozbudowany i na początku będzie potrzeba zapoznania się z jego możliwościami w celu swobodnego poruszania się po aplikacji. Dużym plusem programu jest stosunkowa prostota w tworzeniu. Niemal wszystkie operacje opierają się klikaniu myszą oraz wprowadzaniu nazw z klawiatury komputera. 

Program dostępny jest bez opłat w oparciu o licencję Trial (testowa). Wersja ta pozwala użytkownikowi na korzystanie z aplikacji przez określony czas. Po zakończeniu czasu testowego należy wykupić pełną licencję aby móc w pełni korzystać z możliwości programu i generować kod PHP.

  • Licencja: Trial
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 49.3 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/phpmaker.html">PHPMaker</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/phpmaker.html]PHPMaker[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!