2
4
8
6
plików.

Faktura VAT 2009 10.1.14b

PL
Ocena:

Opis programu

Faktura VAT 2008 to nowoczesny program przeznaczony do wystawiania faktur VAT, korekt, rachunków, zamówień, przelewów, paragonów dla firm i osób indywidualnych. Jest stosunkowo prosty w obsłudze, posiada także pomoc kontekstową, umożliwia użytkownikowi dokonywać zmian wyglądu faktur. Nowoczesny interfejs, intuicyjna instalacja, łatwa obsługa oraz wszystkie niezbędne funkcje umożliwiają szybką i niezawodną obsługę działów sprzedaży małych i średnich firm handlowo - usługowych (także transportowych i turystycznych).

Program drukuje: faktury VAT, faktury VAT marża, faktury VAT-MP, faktury VAT RR, faktury wewnętrzne, faktury korekty, rachunki, paragony, dokumenty pro-forma, faktury zaliczkowe, faktury końcowe, comercial invoice, zamówienia, dokumenty kp i przelewy do faktur, wpłaty na ZUS, wezwania do zapłaty, dowody wpłaty, noty korygujące, WZ, KP, druki pocztowe, a także etykiety (np. naklejki)..

  • Licencja: Trial
  • System: 98/Me/NT/2000/XP/Vista
  • Rozmiar: 11.1 MB
  • Ocena: 2 (głosów 3)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/faktura-vat.html">Faktura VAT</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/faktura-vat.html]Faktura VAT[/url]

Komentarze (3)

Mateo - 20.03.2010 - 23:03

Stanowczo odradzam ten program. Firma nieuczciwa a właściciel to oszust. Naciąga nie tylko klientów ale i współpracowników. Pracowałem dla nich przez moment i zostałem oszukany. Sam program jest marnej jakości i ma wiele błędów, kompletna amatorka. Proszę poczytać opinie w internecie..

rap - 05.02.2010 - 12:02

Nie polecam - firma nierzetelna, program marnej jakości. Przed ewentualnym zakupem proponuję poczytać o programie i firmie opinie w internecie.

Krzyś - 04.02.2010 - 20:02

Nie wiem. Zobaczymy

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!