2
4
8
6
plików.

Invoicer 4.1652

PL
Ocena:

Opis programu

Invoicer to dobry program przeznaczony do wystawiania faktur VAT. Doskonale nada się dla małych oraz większych firm. Aplikacja w dużej mierze jest przeznaczona dla firm, które nie prowadzą w swojej działalności gospodarczej magazynu. Aplikacja jest stosunkowo prosta, niemniej jednak posiada kilka ciekawych funkcji, z których warto jest korzystać. Dzięki funkcjonalności aplikacji możemy zaoszczędzić sporą ilość czasu oraz nie przejmować się, że za późno wystawimy jednemu z naszych kontrahentów fakturę.

Aplikacja pozwala m.in. na cykliczne wystawianie faktur. Jest to bardzo ciekawa funkcja, ponieważ jeżeli posiadamy w swojej bazie klienta, który miesięcznie otrzymuje te same faktury to wystawianie ich możemy powierzyć programowi Invoicer. Program automatycznie wystawi fakturę na podstawie wcześniej wprowadzonych danych. Aplikacja korzysta z szablonów faktur i wstawia odpowiednie dane naszych kontrahentów. Ponadto aplikacja pozwala na wystawienie faktury zaliczkowej, WDT oraz WNT. Dla wielu przedsiębiorców możliwość wystawiania faktur w języku obcym również będzie zachęcająca do skorzystania z programu. Program pozwala na wystawianie oraz wydruk faktur w języku polskim, niemieckim oraz angielskim. Nie jest wykluczone, że producent aplikacji w przyszłości nie wprowadzi innych języków.

Program poza wymienionymi wcześniej funkcjami oraz możliwościami program posiada następujące możliwości:

  • pełne wsparcie dla bazy z towarami i usługami (funkcja ta znacznie przyspiesza oraz ułatwia wystawianie faktur)
  • obsługa różnych stawek prodatku VAT
  • możliwość zdefiniowania cennika
  • obsługa faktur zaliczkowych, not korycujących oraz faktur wewnętrznych
  • pełny rejestr dokumentów księgowych oraz sprzedaży
  • możliwość dodania loga firmy na fakturze

Interfejs programu jest bardzo prosty oraz czytelny. Pozwala na szybkie wystawienie faktury oraz wprowadzenie korekty w dowolnym czasie. Aplikacja działa z najnowszymi wersjami systemu Microsoft Windows. Warto jest również wspomnieć, że program jest w pełni darmowy co z pewnością ucieszy spore grono użytkowników. Program można zdecydowanie polecić przedsiębiorciom prowadzącym małe i średnie firmy, a rozliczenie faktur oraz ich wystawianie chcą pozostawić sobie samym.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1/10
  • Rozmiar: 26.9 MB
  • Ocena: 5 (głosów 2)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/invoicer.html">Invoicer</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/invoicer.html]Invoicer[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!