2
4
8
6
plików.

Active@ KillDisk Free 9.2.2.1

EN
Ocena:

Opis programu

Active@ KillDisk Free to darmowy program, który pozwala na bezpowrotne usuwanie danych z różnych dysków. Aplikacja radzi sobie doskonale z usuwaniem danych z dysku twardego, pamięci przenośnej USB czy też dyskietek. Program trwale usuwa dane z wymienionych źródeł danych, a ich odzyskanie nie będzie możliwe. Producent oprogramowania zapewnia, że program jest niezwykle skuteczny w swoim działaniu i idealnie nadaje się do kasowania danych w sposób trwały.

Aplikacja jest stosunkowo prosta oraz intuicyjna w obsłudze. Każdy użytkownik powinien poradzić sobie z obsługą aplikacji, a w razie problemów z pewnością wszystkie informacje będzie można w bogatej dokumentacji udostępnianej przez producenta programu. W celu skasowania danych z dysku twardego należy wybrać z listy interesujący nas dysk twardy bądź partycję. Kolejnym krokiem jest zatwierdzenie procesu kasowania danych. Jest to ostatni krok jaki użytkownik musi wykonać w celu trwałego usunięcia i wymazania danych z dysku twardego.

Program Active@ KillDisk posiada szereg ciekawych funkcji, a jedną z nich jest możliwość uruchomienia programu nawet w przypadku gdy na komputerze nie ma żadnego systemu operacyjnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy usuwać dyski bądź kasować dane z partycji bez konieczności instalacji systemu Windows lub innego systemu operacyjnego. Program po wykonaniu każdej operacji kasowania i wymazywania danych generuje raport, z którym możemy się zapoznać w celu poznania szczegółów całego procesu. 

Pozostałe funkcje oraz możliwości programu są następujące:

  • pełne wsparcie dla dysków SSD, ATA, IDE, SATA i SCSI
  • automatyczne rozpoznawanie dysków twardych oraz USB
  • możliwość odczywania dokładnych informacji dotyczących dysków
  • kasowanie danych z dysków o pojemności większej niż 2000GB (2TB)
  • bezpowrotne usuwanie partycji, dysków, a także niewykorzystanej przestrzeni dyskowej
  • wsparcie dla metody One Pass Zero (wprowadzanie wartości zero dla każdego sektora dysku twardego)

Podczas korzystania z programu należy pamiętać, że usuwanie danych jest bezpowrotne i ich późniejsze odzyskanie nie będzie możliwe. Ponadto program jest w pełni darmowy i działa stabilnie nawet na najnowszych wersjach systemu Microsoft Windows.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 27.22 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/active-killdisk-free.html">Active KillDisk Free</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/active-killdisk-free.html]Active KillDisk Free[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!