2
4
8
6
plików.

OW Shredder 6.35 Build 628

EN
Ocena:

Opis programu

OW Shredder to program od skutecznego usuwania danych z dysku twardego komputera. Dzięki odpowiednim technikom jakie zostały zastosowane przez autora programu, usuwanie pliki są praktycznie niemożliwe do odzyskania przez narzędzia służące do analizy i odzyskiwania utraconych danych. Narzędzie jest w stanie trwale skasować dane z komputera, a to wszystko dzięki wielokrotnemu nadpisywaniu obszaru pamięci, na której znajdują się aktualnie usuwane dane. Skuteczność programu w usuwaniu danych jest bardzo wysoka, niemniej jednak należy pamiętać, że może zdarzyć się sytuacja gdy program zawiedzie, a usunięte przez nas dane zostaną odzyskane. Dlatego warto jest mieć fakt ten na uwadze podczas korzystania z opisywanej tutaj aplikacji. 

Poza usuwaniem danych program udostępnia podstawowych informacji takich jak:

  • lista programów uruchamianych podczas staru systemu operacyjnego Windows
  • sposób w jaki nasz dysk twardy komputera jest wykorzystywany
  • lista punktów przywracania systemu operacyjnego
  • możliwość zarządzania punktami przywracania systemu operacyjnego Windows
  • pełne wsparcie Drag&Drop
  • analiza dostępnego obszaru na poszczególnych partycjach dysku twardego

Obsługa programu OW Shredder jest bardzo prosta, ponieważ po jego uruchomieniu jest on praktycznie gotowy do pracy. Wystarczy wybrać plik, lokalizację bądź całą partycję, która ma zostać poddana operacji kasowania danych. Wybranie obszaru, który ma zostać skasowany odbywa się poprzez dwukrotne kliknięcie na kafelkę - fakt ten może świadczyć, że autor chciał aby użytkownik był pewny co usuwa dlatego aplikacja wymusza na nim dwukrotne kliknięcie. Program posiada również niewielki widget na pulpicie, który pozwala na szybkie skorzystanie z aplikacji w dowolnym momencie.

Program jest w pełni damowy i działa na każdym najnowszym systemie Microsoft Windows. Wygląd i interfejs programu nie jest zbut kolorowy i może nie przypaść do gustu niektórym użytkownikom ale jest to szczegół i w dużej mierze funkcje programu powinny być dla użytkownika najistotniejszym elementem

 

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 0.85 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/ow-shredder.html">OW Shredder</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/ow-shredder.html]OW Shredder[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!