2
4
8
6
plików.

Wise System Monitor 1.45.40

EN
Ocena:

Opis programu

Wise System Monitor to program do monitorowania pracy naszego komputera oraz wszystkich jego podzespołów. Dzięki tej aplikacji cały czas będziemy mogli kontrolować stan poszczególnych komponentów systemu oraz sprzątu zainstalowanego w naszym komputerze. Program działa doskonale bez względu czy posiadamy laptopa czy komputer stacjonarny klasy PC. Dużym plusem programu jest jego przejrzystość oraz łatwość obsługi. Wygląd programu Wise System Monitor jest prosty ale zaraz bardzo przemyślany co jest godne uwagi. Poza interfejsem docenić należy jakość aplikacji oraz to, że wszystkie funkcje są przemyślane oraz dopracowane przez producenta aplikacji.

W czasie rzeczywistym możemy kontrolować wiele parametrów zainstalowanego sprzętu np. taktowanie zegara naszego procesora - co więcej możemy być pewni, że odczyt ten jest prawdziwy i nie musimy się obawiać o jakiekolwiek przekłamania. Poziom szczegółowości danych jakie program nam dostarcza jest stosunkowo wysoki, ponieważ możemy na bierzaco kontrolować różnego rodzaju parametry m.in. napięcie jakie jest aktualnie na płycie głównej.

Program dostarcza nam zarówno informacji o sprzęcie np. numer seryjny dysku twardego, dokładny model karty graficznej itp jak i monitoruje stan wszelkich uruchomionych procesów w systemie. Wise System Monitor pozwala także na zarządzanie uruchomionymi procesami ale w bardzo okrojony sposób - producent prawdopodobnie w przyszłości rozbuduje tą funkcję programu. Ciekawą funkcją programu jest widget, który możemy umieścić sobie na pulpicie i stale monitorować wybrane przez nas parametry. Program może automatycznie uruchamiać się wraz ze startem systemu operacyjnego co skutkuje również odpaleniem się widgetu, który pokazuje aktualnie wykorzystywaną pamięć RAM, obciążenie procesora czy też łącza internetowego. Program Wise System Monitor jest zdecydowanie warty uwagi.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 1.53 MB
  • Ocena: 4.86 (głosów 7)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/wise-system-monitor.html">Wise System Monitor</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/wise-system-monitor.html]Wise System Monitor[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!