2
4
8
6
plików.

Wise Data Recovery 3.86.204

PL
Ocena:

Opis programu

Wise Data Recover to mały program do odzyskiwania danych, które zostały utracone w wyniku przypadkowego usunięcia bądź działania innych czynników zewnętrznych. Doskonale sobie radzi z odzyskiwaniem pojedynczych plików jak i całych folderów. Idealnie rozwiązanie również w przypadku ataku szkodliwego oprogramowania, które dokonało spustoszenia na dysku twardym czego efektem była całkowita bądź częściowa utrata danych. 

Program nadaje się do odzyskiwania danych zarówno z dysku lokalnego jak i przenośnego. Odzyskamy dane z odtwarzacza mp3, karty pamięci (z aparatu fotograficznego bądź telefonu komórkowego), pendrive czy innych przenośnych urządzeń multimedialnych. Aplikacja tak jak cała rodzina wywodząca się z ramienia WiseClear cechuje się wysokim poziomem interfejsu użytkownika jak i interekcją z użytkownikiem. Wszystko to zapewnia użytkownikowi łatwoś obsługi oraz szybkie działanie w celu odzyskania skasowanych plików lub całych katalogów z danymi.

Niewiele czasu trzeba aby program rozpoczął skanowanie i w krótkim czasie je zakończył. Program w kilkadziesiąt sekund poradzi sobie z przeskanowaniem całego dysku w celu odnalezienia utraconych danych. Odnalezione pliki prezentowane są w postaci listy, którą użytkownik może dowolnie przeglądać w celu odnalezienia interesujących go danych. Każdy plik posiada swoją oceną - program ocenia jego kondycję, ponieważ może nastąpić sytuacja, w której plik nie będzie nadawał się do odzyskania. Wszystkie pliki na liście mogą być filtrowane, co jest niezwykle przydatne przy dużej liczbie odnalezionych plików. Bardzo często na liście pojawiają się dane, których nie chcemy odzyskać więc możliwość wyszukiwania konkretnych danych jest bardzo istotnym elementem, który zdecydowanie przyspiesza cały proces odzyskiwania danych.

Program Wise Data Recover jest udostępniany za darmo w oparciu o licencję Freeware. Dodatkowo można korzystać z programu w celach komercyjnych. Aplikacja jest w języku polskim i jest w pełni kompatybilna z niemal wszystkimi systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 1.73 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/wise-data-recovery.html">Wise Data Recovery</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/wise-data-recovery.html]Wise Data Recovery[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!