2
4
8
6
plików.

Video Booth Free 2.8.3.2

EN
Ocena:

Opis programu

Video Booth Free to darmowy program do nagrywania krótkich i tematycznych filmów za pomocą kamerki internetowej. Program współpracuje z każdym rodzajem kamerki internetowej - bez względu na to czy jest to kamerka wbudowana w laptopie czy zewnętrzne urządzenie podłączone poprzez port USB. 

Program posiada kilka wbudowanych funkcji oraz możliwości, które pozwalają nieco ożywić materiał. Z łatwością tchniemy w nasz film odrobinę ciekawych i żywych kolorów. Ponadto w szybki i łatwy sposób nałożymy filtry, które uatrakcyjnią nasz materiał wideo. Z pewnością wielu użytkowników zainsteresuje możliwość publikowania nagranego materiału na serwisach społecznościowych. Oczywiście prezentowany tutaj program posiada takie możliwości i bez problemu opublikujemy nasz materiał w serwisie Facebook.

Producent programu Video Booth Free zatroszczył się o przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs graficzny programu. Aplikacja pozwala na podgląd nagrywane materiału w czasie rzeczywistym. Oczywiście poza nagrywaniem istnieje możliwość robienia zdjęć - zarówno pojedyńczych, jak i seryjnych. Dzięki takiej funkcji żadna chwila nam nie ucieknie i zarejestrujemy dokładnie to co chcemy. Przed rozpoczęciem nagrywania program pozwala nam na przygotowanie się poprzez odliczanie czasu do jego rozpoczęcia. Domyślna wartość odliczania jest ustawiona na 3 sekundy. 

Program dostępny jest za darmo, niemniej jednak posiada kilka ograniczeń. Głównym ograniczeniem jest brak możliwości eksportu nagrane materiału do pliku. Jest to zdecydowana wada darmowej wersji aplikacji. Użytkownik ma możliwość jedynie opublikowanie nagranego materiału online dla portalu społecznościowym Facebook.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 9.87 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/video-booth-free.html">Video Booth Free</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/video-booth-free.html]Video Booth Free[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!