2
4
8
6
plików.

Tor Browser Bundle 7.5.6

PL
Ocena:

Opis programu

Tor Browser Bundle to prosty program, który pozwala na ochronę naszej prywatności podczas korzystania z internetu. Aplikacja umożliwia pełną ochronę naszych danych, a co więcej zapewnia nam pełną anonimowość. Plusem programu jest integracja z przeglądarką internetową Mozilla Firefox. Dzięki temu nie musimy dokonywac instalacji zewnętrznych narzędzi, które będą chroniły naszą prywatność podczas surfowania po sieci internetowej. Dzięki aplikacji będziemy mogli czuć się bezpiecznie odwiedzając strony internetowe. Ochrona oraz zapewnienie anonimowości w dużej mierze opiera się na zmianie adresu IP użytkownika komputera - jest to bardzo dobre oraz skuteczne zabezpieczenie użytkownika sieci przed atakami oraz identyfikacją ze strony osób trzecich. 

Program Tor Browser Bundle to doskonały program, który ukryje nasze dane i bardzo skutecznie będzie zacierał naszą obecność w sieci. Dzięki bezpośredniemiu połączeniu z siecią Tor bez najmniejszych ograniczeń możemy sufrować po stronach internetowych z całego świata bez obawy, że zostaniemy namierzeni czy też zidentyfikowani przez kogokolwiek. Ponadto program jest bardzo prosty w obsłudze, co oznacza, że każdy użytkownik spokojnie poradzi sobie z jego pełną obsługą. Wystarczy uruchomić program Tor Browser Bundle i praktycznie wszystko gotowe. Aplikacja automatycznie łączy się z siecią Tor bez ingerencji użytkownika, niemniej jednak program posiada również ustawienia, które mogą być modyfikowane przez użytkownika wedle jego potrzeb oraz upodobań.

Dzięki aplikacji ryzyko na wykrycie naszej obecności spada do bardzo niskiego poziomu. Program zapewnia nam pełną anonimowość nie tylko podczas przeglądania stron internetowych. Tyczy się to również wszelkich aplikacji, które korzystają z protokołu TCP np. komunikatory internetowe. Dzięki aplikacji przeglądanie stron internetowych staje się zdecydowanie bardziej bezpieczne oraz anonimowe. Dużym plusem programu jest bardzo łatwa obsługa programu, która nie wymaga od użytkownika konkretnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w sieci.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 51.5 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/tor-browser-bundle.html">Tor Browser Bundle</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/tor-browser-bundle.html]Tor Browser Bundle[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!