2
4
8
6
plików.

Sticky Password 8.1.0.112

EN
Ocena:

Opis programu

Sticky Password to program do zarządzania poufnymi danymi m.in. loginy, hasła, poufne dane należące do firmy bądź osób prywatnych. Program ma za zadanie bezpiecznie przechowywać wszystkie informacje jakie podajemy w formularzach serwisów internetowych, na których posiadamy zarejestrowane konta. Aplikacja pozwala na wprowadzanie różnych wpisów związanych z naszymi dostępami do kont internetowych jak i różnych systemów pozasieciowych np. komputer, tablet itp. Dodatkowo możliwe jest przechowywanie zakupionych przez nas licencji do różnego rodzaju programów. Program umożliwia automatyczne uzupełnianie danych w momencie gdy odwiedzimy witrynę internetową, która jest powiązana z jednym z naszych wpisów w programie Sticky Password. Automatyczne uzupełnianie formularzy rozmaitymi danymi jest realizowane dzięki integracji z przeglądarkami internetowymi. Program współpracuje z takimi przeglądarkami jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, SeaMonkey, Flock.

Program nie ogranicza się we współpracy jedynie do przeglądarek internetowych. Integruje się również z takimi programami jak Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, iTunes, Skype. Dzięki takiej integracji możemy z łatwością korzystać ze wszystkich funkcji wymienionych programów bez konieczności pamiętania wszystkich haseł, które bardzo często są niezbędne do uwierzytelnienia w celu dokonania określonej operacji. Każdy użytkownik programu po utworzeniu swojego profilu otrzymuje swój indywidualny plik, w którym przechowywane są wszystkie wprowadzone przez nas poufne dane. Plik ten jest odpowiednio zaszyfrowany, tak aby nikt niepożądany nie uzyskał do niego dostępu. Dodatkowo plik ten może być przechowywany na lokalnym komputerze bądź w sieci na tzw. chmurze (cloud). Program Sticky Password synchronizuje się z chmurą po zalogowaniu się do programu za pośrednictwem komputera czy dowolnie wybranego przez nas urządzenia mobilnego.

Aplikacja dokonuje importu poufnych danych z aplikacji, z którymi się integruje. Dane te zapisywane są w bazie danych dzięki czemu możemy czuć się bezpieczni, że osoby trzecie nie będę miały do nich dostępu, a my nie utracimy dostępu w momencie gdy zapomniny stworzonego przez nas hasła. Funkcja ta jest bardzo przydatna, ponieważ nie ma potrzeby wprowadzania bardzo często sporej ilości danych, które program importuje automatycznie dzięki odpowiedniej integracji z wybranymi aplikacjami. Import danych może zostać również dokonany na podstawie plików z innych programów np. KeePass, RoboForm czy Last Pass.

Dodatkową funkcją programu jest zaawansowany generator haseł, który pozwoli na wygenerowanie bezpiecznych i trudnych do złamania haseł. Generowane hasła mogą być długie oraz zawierać ciągi liczb, znaków, a także małe i duże litery. Dzięki temu zabezpieczymy nasze poufne dane przed niepożądanym dostępem. Program pozwala również na tworzenie zaszyfrowanych notatek, w których możemy umieszczać dowolne informacje. Oczywiście wszystkie wpisy mogą być odpowiednio pogrupowane - wedle uznania każdego użytkownika. Możliwość tworzenia struktury jest dowolna i zależy od indywidualnych preferencji każdego użytkownika programu.

Dostępu do naszych danych chroni hasło, którym nasz projekt bazy danych jest chroniony. Plik jest szyfrowany algorytmem AES dzięki czemu możemy czuć się bezpieczni. Poza tym interfejs programu jest bardzo wygodny oraz przyjazny dla oka. Producent programu zadbał o nowoczesny wygląd aplikacji dzięki czemu jakość pracy z programem Sticky Password jest bardzo wysoka. Ponadto obsługa programu oraz jego konfiguracja jest bardzo prosta i niemal każdy użytkownik powinien sobie poradzić z jego obsługą bez większych problemów. Program jest udostępniany za darmo w wersji Trial (testowa) i działa bez ograniczeń przez okres 30 dni.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 37.74 MB
  • Ocena: 4 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/sticky-password.html">Sticky Password</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/sticky-password.html]Sticky Password[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!