2
4
8
6
plików.

Shortcut Cleaner 1.3.8.0

EN
Ocena:

Opis programu

Shortcut Cleaner to program do skanowania komputera w celu sprawdzenia czy szkodliwe oprogramowanie zmodyfikowało dowolny skrót klawiszowy. Bardzo dużo oprogramowania malware opiera się na tego typu ataku i szczególnie często je wykorzystuje. Aplikacja ta pozwala na przeciwdziałanie, wykrywanie oraz usuwanie tego typu zagrożenia z naszego komputera. Ataki tego typu mogą być bardzo zdradliwe i negatywnie wpłynąć na wiele przypadków.

Program jak i jego zasada działania są bardzo proste. Z pewnością najmłodsi jak i mniej doświadczeni użytkownicy komputera doskonale poradzą sobie z obsługą programu Shortcut Cleaner. Wystarczy uruchomić program, a skanowanie komputera rozpocznie się automatycznie. Aplikacja będzie wyszukiwała uszkodzone skróty, a gdy je napotka automatycznie je usunie dzięki czemu zagrożenie zostanie usunięte. Po zakończeniu skanowania wygenerowany zostanie pełny raport, który będziemy mogli przeanalizować w celu sprawdzenia czy program napotkał jakąś infekcję w systemie Windows czy też nie. Raport jest stosunkowo szczegółowy więc otrzymamy pełny komplet informacji.

Program jest w pełni darmowy i jest oparty na licencji Freeware. Dodatkowo z narzędzia można swobodnie korzystać zarówno na komputerach prywatnych jak i komercyjnych. Program nie wymaga instalacji, wystarczy uruchomienie pliku wykonywalnego aby rozpocząć pracę z programem.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 0.44 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/shortcut-cleaner.html">Shortcut Cleaner</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/shortcut-cleaner.html]Shortcut Cleaner[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!