2
4
8
6
plików.

Session Manager 0.8.1.13

EN
Ocena:

Opis programu

Session Manager to dodatek do przeglądarki internetowej Mozilla Firefox. Program współgra również z innymi przeglądarkami, które bazują na Mozilla Firefox. Dodatek pozwala na zapamiętywanie stanu przeglądarki (otwartych stron oraz kart) w dowolnym momencie oraz podczas awaryjnego zamknięcia przeglądarki. Dzięki takiej funkcji już nigdy nie stracimy w nieoczekiwany sposób stron internetowych, które w danej chwili przeglądaliśmy. Funkcje programu można wykorzystywać zarówno z poziomu samego interfejsu jak i za pomocą wygodnych skrótów klawiszowych. 

Aplikacja Session Manager doskonale sprawdzi się wśród użytkowników, którzy stale przeglądają Internet w poszukiwaniu istotnych dla nich informacji. Przeglądane witryny można zapisywać w postaci wygodnej oraz łatwej w obsłudze listy, z której w każdej chwili możemy otworzyć stronę internetową. Aplikacja pozwala grupować zapisane sesje ze względu na ich tematykę np. sprawy służbowe czy też rozrywka. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji oraz zgromadzonych zasobów.

Obsługa programu jest bardzo intuicyjna i prosta. Ponadto użytkownik otrzymuje bardzo duże możliwości konfiguracji narzędzia do własnych potrzeb. Jedną z ciekawych funkcji, o której warto jest wspomnieć jest to, że Session Manager pozwala na automatyczne zapisywanie sesje na podstawie zaplanowanego wcześniej harmonogramu.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 0.54 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/session-manager.html">Session Manager</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/session-manager.html]Session Manager[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!