2
4
8
6
plików.

PhotoFiltre Studio 10.9.2

PL
Ocena:

Opis programu

PhotoFiltre Studio to doskonały i darmowy program w języku polskim umożliwiający użytkownikowi w łatwy i prosty sposób przerabiać zdjęcia. W programie znajdziesz również kilka efektów do poprawy jakości i wyglądu zdjęcia. Głównym zadaniem programu jest pozwalanie użytkownikowi na obrobkę fotografii oraz wszelkich rodzajów obrazów. Poziom zaawansowania obróbki zależy tylko i wyłącznie od nas. Narzędzie dostarcza nam bardzo dużo podstawowych narzędzi pozwalających wprowadzanie zmian na zdjęciach jak i usuwanię różnych nieprawidłowości jakie pojawiły się podczas wykonywania zdjęcia. Z pewnością znajdziemy w programie bardzo bogatą kolekcję filtrów oraz efektów, które z pewnością pozwolą na poprawę jakości wykonanych zdjęć. Aplikacja idealnie nadaje się do poprawy jakości zdjęć wykonanych zarówno w plenerze jak i pomieszczeniach o sztucznym oświetleniu - bogata paleta narzędzi oraz filtrów korekcyjnych idealnie nada się do naniesienia licznych poprawek, które zmienią zdjęcie nie do poznania. 

Każdy użytkownik bez problemu dokona wszelkich poprawek i naniesie je na dowolny obraz czy zdjęcie. Modyfikacje pozwalające na zmianę kontrastu, jasności, nasycenia czy też inne znacznie ciekawsze efekty są dostępne od ręki z poziomu palety oraz paska narzędzi programu. Do listy ciekawych efektów, które mogą zainteresować większość użytkowników możemy zaliczyć m.in. puzzle, akwarele, tusz czy też szkic. Ten ostatni efekt może zrobić bardzo ciekawe wrażenie na wielu osobach, ponieważ zastosowanie takiego efektu pozwala uczynić zdjęcia obraz, który wygląda jak naszkicowany ołówkiem.

Program oferuje obsługę bardzo wielu formatów plików. Poza postawowymi formatami plików typu .jpg, .jpeg, .bmp, .png, .gif itp program PhotoFiltre wspiera również takie rozszerzenia jak .tiff, .psd oraz .psp. Z pewnością wsparcie dla formatu PSD, który pochodzi z programu Adobe Photoshop to bardzo duży plus programu, ponieważ możemy edytować takie pliki bez konieczności posiadania zainstalowanego na komputerze oprogramowania z rodziny Adobe.

Interfejs programu bardzo prosty i przyjazny dla użytkownika. Każdy użytkownik z łatwością poradzi sobie z obsługą programu. Dodatkowo program działa doskonale na większości systemów operacyjnych Microsoft Windows, w tym i na najnowszych wersjach systemu. Ponadto producent zadbał o wysoki poziom interekacji programu z użytkownikiem. Poza tym w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów możemy skorzystać z pliku pomocy oraz bogatej dokumentacji udestępnianej przez producenta programu.

UWAGA:
1. Jest to wersja testowa programu. Po 30 dniach użytkowania należy kupić klucz licencyjny, który możemy nabyć na stronie producenta.
2. Aby dodać spolszczenie należy wrzucić je do katalogu głównego programu (tam gdzie znajduje się plik pf-studio.exe) i usunąć znajdujący się tam plik StudioEn.

  • Licencja: Trial
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 10.6 MB
  • Ocena: 4.4 (głosów 5234)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/photofiltre-studio.html">PhotoFiltre Studio</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/photofiltre-studio.html]PhotoFiltre Studio[/url]

Komentarze (1148)

justyna - 24.04.2008 - 17:04

super program

Aneta - 23.04.2008 - 18:04

Ludziee czy wy niewiecie, że photoscape jest lapsze od photofiltre..?! ściągnijcie sobie tamten program i on jest na zawsze za free.. A photofiltre jest na 30 dni chyba ;p;p

Tymcio - 23.04.2008 - 15:04

spolszczenie należy umieścić w tym samym folderze, w którym jest zainstalowany program

informatyczkaxD - 22.04.2008 - 19:04

nie kazdy jest informatykiem....zgadzam sie!ale to jest latwe!moja 8-letnia siostra sie na tym programie bawi!a wy nie umiecie?i nawet spolszcenia nie potrzeba!co z was za ofiary!zal.pl

ju - 22.04.2008 - 19:04

te spolszczenie nie dziala!!!

Karolina - 22.04.2008 - 18:04

mam pytanie a czy ten program jest bezplatny?

KaSsia - 22.04.2008 - 16:04

Ale ja tego programu nie mogę otworzyć:( Jak go otwieram to coś wyskakuje i trzeba coś wpisać jak mam to zrobić pomóżcie mi proszę bo jest to bardzo fajny program już go kiedyś miałam i normalnie wchodził a teraz nie ;(;(;(;(

basia - 22.04.2008 - 00:04

a jak ten katalog znalesc - nie dziwcie sie nie kazdy jest informatykiem

manuela87 - 21.04.2008 - 16:04

po co komu spolszczenie?! program jest tak prosty,ze wlasciwie nawet nie treba czytac! i jest lepszy od photo shopa ( ma mniejsze wymaganie itd). pozdro.

klaudiaaa - 21.04.2008 - 13:04

mam problem ;/ u mnie ten program nie działa a bardzo chcialaym go mieć jak to zrobić? Help !!

mix - 20.04.2008 - 11:04

wera ma rację zróbcie tak jak on lub ona napisał/a właściwy opis spolszczenia.

kamilka - 19.04.2008 - 20:04

wie ktos jak zrobic zeby photofitre było cały czas a nie wersja testowa?? odpowiedzcie mi prosze:(:(:(

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!