2
4
8
6
plików.

PDF24 Creator 8.4.2

PL
Ocena:

Opis programu

PDF24 Creator to w pełni darmowy program do tworzenia plików w formacie PDF z praktycznie każdej możliwej aplikacji - program to swego rodzaju rozbudowana drukarka pdf. Aplikacja pozwala na stworzenie pliku PDF na podstawie niemal dowolnego dokumentu, w niemal dowolnym formacie. W dużej mierze tworzenie PDF polega na przekonwertowaniu takiego dokumentu do pliku o rozszerzeniu .pdf. Program tworzy wirtualną drukarkę, która sprawia, że program jest niezwykle uniwersalny. Każdy dokument, który możemy wydrukować kwalifikuje się do przekonwertowania do formatu PDF. Bez względu na to czy dokument został zapisany w edytorze tekstowym czy w obrazie, będziemy mogli utworzyć na jego podstawie plik PDF. 

Obsługa programu jest niezwykle prosta. Wystarczy uruchomić plik, który chcemy zapisać do PDF, a następnie należy w menu programu uruchamiającego wybrać "Drukuj" bądź użyć skrótu klawiszowego "Ctrl + P". Następnie z okna do drukowania należy wybrać zainstalowaną podczas instalacji programu wirtualną drukarkę o nazwie "pdf24". Po jej wyborze i kliknięciu przycisku "OK" pojawi się okno programu PDF24 Creator, z poziomu którego mamy następujące możliwości:

  • zapisanie pliku jako dokument PDF
  • podgląd pliku wejściowego
  • dodanie informacji o dokumencie np. tytuł oraz autor
  • edycja w programie PDF24 Editor 

PDF24 Editor to niewielkie narzędzie, które pozwala na podstawowe operacje na pliku. Program pozwala na odwracanie stron, dostosowanie kolejności stron według własnego uznania, łączenie stron oraz kilka innych prostych operacji. Niestety nie ma możliwości edycji tekstu czy też zmiany stylu dokumentu. Oczywiście nie jest powiedziane, że producent tej prostej ale bardzo wygodnej aplikacji nie doda w przyszłości dodatkowych funkcjonalności, które urozmaicą te narzędzie. Plusem programu jest to, że jest oparty na licencji Freeware, a więc jest w pełni darmowy dla każdego użytkownika.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 19.9 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/pdf-creator.html">PDF Creator</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/pdf-creator.html]PDF Creator[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!