2
4
8
6
plików.

OpenOffice.org 3.3.0

EN
Ocena:

Opis programu

OpenOffice to darmowa alternatywa dla pakietu MS Office firmy Microsoft. W skład pakietu wchodzi: edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel i program do prezentacji: PowerPoint. Jeśli chcesz być legalny to spróbuj tego programu.

Potrzeba zaistnienia i sprawiedliwej dostępności pewnych rodzajów oprogramowania jawi się dziś wyjątkowo wyraźnie, szczególnie w zakresie tworzenia, wymiany, oraz przesyłu informacji. Istotnym jest by zauważyć, iż wiele z ważnych zmian we współczesnym, skupionym wokół informacji, świecie dokonało się w wyniku zastosowania narzędzi i struktur danych udostępnionych wraz z mechanizmami takimi jak: e-mail, www, irc, oraz ostatnio, także komunikatory osobiste. Wszystkie te infrastruktury o podłożu programowym, stały się naturalnymi fundamentami wiedzy, oferując swoją technologię i standardy wszystkim twórcom, innowatorom i zainteresowanym, bez ograniczeń.

Projekt OpenOffice realizuje te same swobody w dziedzinie obejmującej zbiór informacji powszechnie zwany dokumentacją biurową. Dzięki OpenOffice formaty dokumentów biurowych i towarzyszące im aplikacje stają się otwartą technologią bazową, w pełni dostępną wszystkim. Oto dokonuje się ważna przemiana: kształt elektronicznej dokumentacji biurowej przestaje być restrykcyjną własnością prywatną, przechodząc w otwartość włączoną do podstawowych sieciowych standardów informacji. Pojawienie się OpenOffice zaznacza początek ery uniwersalności w tworzeniu dokumentów w biurze i w domu, oraz ich zaistnienie w postaci standardowych formatów i usług sieciowych.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP
  • Rozmiar: 148.28 MB
  • Ocena: 4.57 (głosów 7)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/openoffice-org.html">OpenOffice org</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/openoffice-org.html]OpenOffice org[/url]

Komentarze (1)

matrx - 28.04.2010 - 21:04

no niell fajny

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!