2
4
8
6
plików.

oCam 452.0

PL
Ocena:

Opis programu

oCam to mały ale doskonał program do nagrywania pulpitu oraz wszystkiego co dzieje się na ekranie monitora. Aplikacja pozwala na nagrywanie zarówno obrazu jak i dźwieku. Całość nagranego materiału można wyeksportować do obrazu w formacie PNG bądź wideo jako film w formacie AVI. Program to doskonałe rozwiązanie dla osób nagrywających różne filmy instruktarzowe, które mają objaśnić konkretne kroki jakie użytkownik ma wykonać. Program doskonale nadaje się do nagrywania różnych filmików, które następnie można wrzucać do serwisu YoutTube.

Program posiada wszystkie niezbędne funkcje do nagrywania ekranu. Ponadto aplikacja w pełni obsługuje sprzęt podłączony do kilku monitorów jednocześnie. Obsługa programu jest niezwykle prosta. Użytkownik w celu rozpoczącie nagrywania musi wybrać interesujący go tryb nagrywania, a może być to kolejno:

  • nagrywanie całego obszaru ekranu bądź pulpitu
  • nagrywanie określonego obszaru
  • nagrywania konkretnego okna aplikacji
  • nagrywanie określonych współrzędnych ekranu

Ponadto w aplikacji mamy możliwość zdefiniowania prostych skrótów klawiszowych, którymi możeby posługiwać się w celu obsługi programu. Warto jest wspomnieć, że możliwe jest określenie maksymalnego czasu nagrywania, po których nagrywanie monitora zostanie wstrzymane, a plik wyjściowy zostanie zapisany w wybranej przez nas lokalizacji, którą możemy określić w ustawieniach programu. Ustawienia aplikacji pozwalają na szereg innych funkcji, chociażby włączenie bądź wyłączenie pokazywania ruchów kursora podczas nagrywanych filmików. Dodatkowo możliwe jest określenie ilości klatek na sekunde, które będą przechwytywane czy też zmienienie ustawień audio. Interfejs programu jest niezwykle prosty i przyjazny dla użytkownika. Producent aplikacji zadbał aby program działał stabilnie z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Microsoft Windows.

Z pewnością aplikacja spotka wielu zwolenników, ponieważ jej prosta obsługa oraz możliwości nagrywania akcji na ekranie komputera mogą przydać się podczas tworzenia różnego rodzaju filmików oraz prezentacji. Program oCam udostępniany jest przez producenta zupełnie za darmo i bez najmniejszych ograniczeń możemy korzystać z aplikacji zarówno na komputerze domowym jak i służbowym. 

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1/10
  • Rozmiar: 9.75 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/ocam.html">oCam</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/ocam.html]oCam[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!