2
4
8
6
plików.

Darmowe 2GB przestrzeni na Google Drive!

data dodania: 09-02-2016

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 Google postanowiło obdarować swoich użytkowników dwoma gigabajtami darmowej przestrzeni na Google Drive. W celu skorzystania z "promocji" wystarczy dokonać przeglądu ustawień dostępu różnych aplikacji oraz usług do naszego konta Google i gotowe! Od teraz możemy cieszyć się dodatkową przestrzenią na chmurze Google Drive - 2GB zupełnie za darmo, w dodatku na zawsze!

W dzisiejszych czasam coraż żadziej zwracamy uwagę na ilość wolnego miejsca na lokalnym dysku twardym. Znacznie bardziej interesuje nas ilość wolnego miejsca na usługach zewnetrznych tj. Google Drive, Dropbox, OneDrive, Mega i wiele innych. Po ostatnich ruchach Microsoftu w kwestii zaniżenia wielkości dostępnej przestrzeni w usłudze OneDrive, warto jest korzystać z ofiarności usługodawców rozwiązań chmurowych.

Aby uzyskać dodatkowe (darmowe) 2GB przestrzeni dyskowej na Google Drive wystarczy zalogować się pod tym adresem i wypełnić krótki formularz. Każdy użytkownik zostanie poproszony o sprawdzenie listy usług oraz aplikacji czy tez gier, które mają dostęp do naszego konta Google. Bardzo często bywa, że zupełnie nieświadomie udzielamy niektórym usługom pewnych dostępów co w przyszłości może się okazac dla nas zupełnie zgubne. W związku z tym warto jest sumiennie zweryfikować wszystkie wylistowane usługi i zdecydować czy nadal chcemy aby miały dostęp do naszego konta Google. Jeśli zdecydujemy się na ich usunięcie to wystarczy, że klikniemy przycisk "Usuń" i gotowe.

W nagrodę otrzymamy wspomniane na początku artykułu darmowe 2GB o czym zostaniemy poinformowani na samym końcu formularza - po jego zatwierdzeniu. Jak to mawia stare przysłowie - "Od przybytku głowa nie boli" zachęcamy do skorzystania z oferty, ponieważ jest ona limitowana czasowo, a nie zajmie to więcej niż kilka sekund!

 

Komentarze ()

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Porada dnia

Pierwszy Macintosh powstał w 1984 roku, miał 128 KB pamięci RAM, procesor Motorola 68000 taktowany 8 MHz i stację dyskietek o 400 KB.

Ankieta

Ile cali ma ekran Twojego smartfona?