2
4
8
6
plików.

NAPS2 (Not Another PDF Scanner 2)...

PL
Ocena:

Opis programu

NAPS2 to aplikacja do skanowania różnego rodzaju dokumentów za pomocą skanera. Zeskanowane dokumenty można zapisać w formacie plików PDF bądź jako pliki graficzne. Program jest wygodny w użytkowaniu ze względu na możliwość tworzenia unikatowych ustawień, które można zapisywać w celu ponownego wykorzystania. Jest to szczególnie wygodne w przypadku gdy dość często korzystamy ze skanera ale zdarza się, że musimy dokonywać odpowiednich kalibracji i ustawień skanowania pod konkretne dokumenty. Dzięki możliwości zapisywania ustawień nie będzie to stanowiło już więcej problemu, przez co zyskamy również sporo czasu. Zapisane ustawienia mogą dotyczyć rozdzielczości, skalowania, jakości oraz urządzeń, które wykorzystujemy do skanowania, ponieważ często zdarza się, że korzystamy z kilku różnych.

Aplikacja jest prosta i wygodna w obsłudze. Producent aplikacji zadbał o wygodę oraz umiejętnie rozmieścił wszystkie funkcje programu tak aby korzystanie z nich było dla użytkownika intuicyjne oraz nie tracił czasu na ich szukanie. W celu zeskanowania pliku należy wykonać dosłownie kilka kliknięć - w przypadku gdy pierwszy raz korzystamy z aplikacji konieczne będzie utworzenie odpowiedniego profilu skanowania, który automatycznie zostanie zapisany w aplikacji tak abyśmy mogli skorzystać z niego w przyszłości. W celu zeskanowania dokumentu konieczne będzie wybranie urządzenia, a na końcu wciśnięcie przycisku skanowania. Po zakończeniu skanowania dokumentu będziemy mieli możliwość wyeksportowania go do pliku PDF bądź obrazu graficznego według naszych potrzeb.

Program to doskonałe narzędzie, które potrafi znacznie ułatwić pracę. Wygląd programu jest standardowy i spełnia wszystkie wymagania jakie użytkownik może przed nim postawić. Z pewnością można powiedzieć, że aplikacja NAPS2 jest nowoczesna i bardzo funkcjonalna. Możliwość eksportu do PDF oraz zapisu dokumentów jako JPEG to główne funkcje i cechy programu. każdy użytkownik powinien doskonale poradzić sobie z obsługą programu.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 1.78 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/naps-not-another-pdf-scanner.html">NAPS Not Another PDF Scanner</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/naps-not-another-pdf-scanner.html]NAPS Not Another PDF Scanner[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!