2
4
8
6
plików.

My Lockbox 4.0.0

EN
Ocena:

Opis programu

My Lockbox to prosty program do ukrywania danych na naszym dysku twardym. Program posiada szereg funkcji ułatwiających użytkownikowi na korzystanie z jego możliwości. Zasada działania aplikacji jest stosunkowo prosta. Użytkownik ma możliwość ukrycia wybranych przez siebie danych za pomocę jednego kliknięcia. Dane zostaną ujawnione dopiero po podaniu ustawionego wcześniej hasła. Po ukryciu wybranej przez nas lokalizacji nie będzie ona dostępna z poziomu wbudowanego w system Window eksploratora plików oraz innych menadżerów plików czy też komponentów, które służą do tego celu.

Program My Lockbox integruje się z powłoką systemową co znacznie ułatwia użytkownikowi na blokowanie oraz odblokowywanie dostępu do danych. Poza wspomnianymi wcześniej funkcjami, program pozwala również na ustawienie czasu braku aktywności, który jest przydatny w sytuacji gdy oddalimy się od komputera. W sytuacji kiedy odblokujemy dostęp do naszych danych i oddalimy się od komputera, program My Lockbox po określonym przez nas czasie automatycznie ponownie zablokuje dostęp do plików. Ponadto aplikacja posiada szereg skrótów klawiszowych, które można konfigurować oraz dostosowywać do własnych potrzeb oraz przyzwyczajeń.

Interfejs programu jest niezwykle prosty oraz intuicyjny. Niemal każdy użytkownik powinien poradzić sobie z instalacją oraz obsługą tej darmowego programu do ukrywania prywatnych dla nas plików czy też innych danych. W trakcie instalacji programu należy dokładnie zapoznać się z pojawiającymi się informacjami jakie pojawiają się w wizardzie. Producent programu w trakcie instalacji będzie próbował użytkownika zachęcić do zainstalowania dodatkowych aplikacji takich jak TuneUp Utilities. Jeśli nie godzimy się na instalację dodatkowych programów, wówczas musimy odznaczyć te opcje w procesie instalacyjnym.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 5.93 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/my-lockbox.html">My Lockbox</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/my-lockbox.html]My Lockbox[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!