2
4
8
6
plików.

Mute.fm 0.9.14

EN
Ocena:

Opis programu

Mute.fm to świetny program, który automatycznie wyciszy naszą muzykę w tle w momencie gdy rozpoczniemy oglądanie jakiegoś filmu w przeglądarce internetowej czy też jakimś odtwarzaczu multimediów. Oczywiście automatyczne wyciszanie dotyczy również utworów muzycznych, które zostaną odtworzone w trakcie gdy słuchamy muzyki za pośrednictwem jakiejś aplikacji. W ustawieniach programu wystarczy ustawić źródło dźwieku, które leci w tle tj. w przypadku gdy podczas korzystania z komputera nieustannie korzystamy z aplikacji Spotify to wówczas jako "Background sound" ustawiamy Spotify bądź jakiś inny program np. Windows Media Player czy też foobar.

Program jest niezwykle przydatny w sytuacjach gdy korzystamy z komputera i słuchamy muzyki, a w trakcie np. odwiedzamy YouTube i chcemy obejrzeć wideo z dźwiękiem - wówczas nie musimy sami wyciszać muzyki w Spotify bądź innym programie - Mute.fm zrobi to za nas automatycznie. Po zakończeniu odtwarzania wideo program automatycznie wznawia dźwięk z poprzedniego źródła tj. w tym przypadku Spotify. Dzięki temu oszczędzamy kilka zbędnych kliknięć myszy.

Ponadto Mute.fm jest bardzo prosty w obsłudze, a w przypadku problemów możemy skorzystać ze strony producenta, który opisuje możliwości konfiguracji. Oczywiście każdy użytkownik ma możliwość spersonalizowania programu na własne potrzeby dzięki czemu korzystanie z niego będzie wygodniejsze. Niemniej jednak konfiguracja jest praktycznie jednorazowa - raz wprowadzone ustawienia praktycznie nie wymagają modyfikacji i program działa sobie niezauważany w trayu systemu Windows. Warto jest ustawić również opcję automatycznego startu programu wraz z systemem Windows.

  • Licencja: Freeware
  • System: 7/8/8.1/10
  • Rozmiar: 1.6 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/mute-fm.html">Mute fm</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/mute-fm.html]Mute fm[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!