2
4
8
6
plików.

MusicBee 3.1.6590

PL
Ocena:

Opis programu

MusicBee to bezpłatny program do odtwarzania plików audio. Program pozwala na sprawne oraz łatwe zarządzanie zbiorem multimediów, który przechowywujemy na dysku naszego komputera. Każdy z łatwością zdoła sprawnie oraz szybko zorganizować swoje zbiory muzyczne według własnego uznania. Dzięki aplikacji nasza muzyka będzie łatwa do przeglądania przez co szybko będziemy mogli znaleźć interesujący nas utwór.

Funkcje programu to nie tylko zarządzanie oraz katalogowanie zbiorów muzycznych z każdego gatunku, a także jej odtwarzanie. Sposób zarządzania katalogiem utworów jest zupełnie dowolny, ponieważ użytkownik może komponować utwory w katalogi, listy odtwarzania czy biblioteki, które opisują danych gatunek muzyki. Program wspiera import bibliotek z programu dostarczanego wraz z systemem operacyjnym Windows tj. Windows Media Player. Program poza możliwością odtwarzania plików, które znajdują się na lokalnym dysku twardym jest w stanie również odtwarzać internetowe stacje radiowe. Użytkownicy, którzy często słuchają podcastów również znajdą w tym programie taką funkcję i z powodzeniem będą mogli słuchać swoich ulubionych materiałów.

Wszystkie utwory można dowolnie otagować i wprowadzić szczegółowe informacje dotyczące danego utworu tj. wykonawca, rok, gatunek, album i wiele innych. Aplikacja MusicBee umożliwia również pobieranie informacji o utworze bezpośrednio z sieci. Ponadto każdy utwór może zostać przez nas oceniony za pośrednictwem gwiazdkowej skali ocen. Program posiada wbudowaną funkcję wyświetlania tekstu aktualnie odtwarzanej piosenki co zdecydowanie może się przydać w przypadku karaoke. 

Program jest w pełni darmowy, a jego obsługa jest niezwykle prosta i każdy użytkownik z pewnością doskonale się w niej odnajdzie. Aplikacja pozwala również na synchronizację z urządzeniami przenośnymi typu iPad itp. Wiele ciekawych funkcji, które przydadzą się każdemu kto odtwarza muzykę z komputera. 

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 12.36 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/musicbee.html">MusicBee</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/musicbee.html]MusicBee[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!