2
4
8
6
plików.

Music Tag 2.01

PL
Ocena:

Opis programu

Music tag to bardzo przyjemny oraz przyjazny program do tagowania utworów muzycznych w różnych formatach. Program obsługuje takie formaty multimedialne jak MP3, WMA czy M4A. Aplikacja charakteryzuje się wysoką prostotą w obsłudze oraz ograniczoną możliwością konfiguracji, co w cale nie ujmuje aplikacji możliwości. Narzędzie to doskonale nadaje się do uporządkowywania zbiorów muzycznych poprzez ich dokładniejszego opisanie. Bez najmniejszych problemów wprowadzimy dokładną nazwę utworu, albumu, wykonawcy, roku wydania oraz wiele innych informacji. Dodawanie informacji o muzyce pozwala na jej lepszą prezentację w urządzeniach odtwarzających np. telefon komórkowy. 

Program Music tag pozwala na ręczne bądź automatyczne uzupełnianie informacji o utworze muzycznym. Użytkownik musi wskazać lokalizację z plikiem, a następnie uzupełnić interesujące go pola. Jak już wcześniej wspomniano, można skorzystać z funkcji automatycznej, poprzez naciśnięcie przycisku "Download MIssing Info". Program automatycznie pobierze z internetu brakujące informacje i uzupełni meta dane pliku. Music tag posiada również prosty odtwarzacz plików audio dzięki, któremu na spokojnie będziemy mogli odtworzyć dowolne fragmenty naszych ulubionych utworów.

Program jest udostępniany za darmo w wersji demonstracyjnej. W celu skorzystania z wszystkich funkcji programu, niezbędne jest wykupienie jego płatnej wersji na stronie producenta. Wersja demo ogranicza użytkownika do możliwości zmodyfikowania za jednym razem tylko jednego pliku.

  • Licencja: Demo
  • System: Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 4.27 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/music-tag.html">Music Tag</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/music-tag.html]Music Tag[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!