2
4
8
6
plików.

Photoshop Lightroom 5.7.1

EN
Ocena:

Opis programu

Adobe Photoshop Lightroom to program głównie dla profesjonalnych fotografów ale także dla amotorów fotografii cyfrowej. Jest to poteżne narzędzie, które pozwala na szybki import zdjęć z aparatu, które później można poddać profesjonalnej obróbce. Obsługa programu może wydawać się problematyczna jednak pomimo bardzo dużej opcji jakie są prezentowane użytkownikowi możliwe jest w miarę szybkie nauczenie się obsługi podstawowych funkcji programu. Dowodem na profesjonalizm tego narzędzia jest fakt, iż wspierana jest praca na kilku monitorach jednocześnie, co więcej na każdym z nich można dostosować co ma być wyświetlane - opcja ta zdecydowanie uprasza pracę. 

Poza zaawansowanymi możliwościami przeglądania zdjęć program Photoshop Lightroom idealnie nadaje się do wywoływania zdjęć RAW. Zaimportowane wprost z aparatu cyfrowego zdjęcia możemy natychmiast poddać obróbce. Dużym atutem programu jest duża liczba dostępnych schemató edycji, po których zastosowaniu szybko otrzymamy zamierzony rewelacyjny efekt. Oczywiście każdy użytkownik ma możliwość stworzenia własnego schematu, zapisania go tak aby móc wykorzystać go w przyszłości do wywołania innego zdjęcia RAW.

Wszystkie zdjęcia poddane obróbce można wyeksportować do niemal wszystkich dostępnych formatów. Ponadto możliwe jest naniesienie współrzędnych geograficznych czy też edycja meta danych zdjęcia. Z każdej kolekcji zdjęć możliwe jest utworzenie pokazu slajdów, książki pamiątkowej czy też strony internetowej, a to wszystko za pośrednictwem kilku kliknięć w bardzo przyjaznym dla użytkownika kreatorze. Lightroom pomoże nam także w wydruku dzięki zaawansowanym opcjom oraz modułowi druku.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 957 MB
  • Ocena: 3.63 (głosów 8)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/photoshop-lightroom.html">Photoshop Lightroom</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/photoshop-lightroom.html]Photoshop Lightroom[/url]

Komentarze (1)

Aneta ;) - 27.05.2008 - 16:05

Czy za ten program się płąci?

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!