2
4
8
6
plików.

Lansweeper 6.0.0.65

EN
Ocena:

Opis programu

Lansweeper to ciekawy program, który pozwala na zbieranie informacji o sprzęcie komputerowym jaki jest dostępny w naszej sieci domowej, szkolnej czy też firmowej. Z pewnością program ten będzie wykorzystywany w dużej mierze w średnich oraz większych przedsiębiorstwach czy też instytuacjach w celu przeprowadzania różnego rodzaju inwentaryzacji sprzętu, a także zasobów zainstalowanych na komputerach. Bez namniejszego problemu za pomocą programu Lasnweeper sprawdzimy czy jakiekolwiek oprogramowanie na komputerze wymaga aktualizacji, ma aktywną licencję, sprawdzimy dziennik zdarzeń, a także otrzymamy informację o Active Directory. Ponadto uzyskamy wszelkie informacje o sprzęcie oraz oprogramowaniu zainstalowanym na stacji roboczej.

Program w dużej mierze może być wykorzystywany do administrowania siecią komputerową oraz zbieraniem szczegółowych informacji na jej temat. Program pozwala również na dostęp do pewnych swoich zasobów za pośrednictwem przeglądarki internetowej więc pewne operacje możemy wykonywać zdalnie. Co więcej program pełni funkcję serwera, a w celu prowadzenia monitoringu nie jest wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania na komputerach podłączonych do sieci LAN. W przypadku gdy chcemy monitorowac urządzenia poza naszą siecią lokalną, niezbędne jest zainstalowanie specjalnego agenta, który bez problemu dostępni nam taką funkcjonalność. Za pomocą programu Lansweeper bez najmniejszych problemów wykonamy następujące operacje: odinstalujemy dowolne oprogramowanie na dowolnej maszynie, przeanalizujemy podpięte urządzenia sieciowe, otrzymamy dostęp do historii logowania poprzez Active Directory i wiele innych.

Lansweeper posiada bardzo dużo ciekawych możliwości, o których można rozpisywać się godzinami. Warto jest zapoznać się z możliwościami i używać je z rozwagą oraz po uwczesnym zastanowieniu. Obsługa programu jest nieco ułatwiona dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika, który z pewnością znajdzie wielu zwolenników. Wygląd programu jest bardzo nowoczesny i intuicyjny.

  • Licencja: Trial
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 46 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/lansweeper.html">Lansweeper</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/lansweeper.html]Lansweeper[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!