2
4
8
6
plików.

JaSFtp 11.14

EN
Ocena:

Opis programu

JaSFtp to bardzo dobry program, który pełni rolę klienta FTP oraz SFTP (Secure FTP). Program pozwala na ułatwienie pracy użytkownika przez szereg zaimplementowanych rozwiązań, które pozwalają na zautomatyzowane wykonywanie pewnych czynności, które dotychczas musił wykonywać użytkownik. Poza wygodą możemy zaoszczędzić sporą ilość czasu, ponieważ pewną część zadań program wykona za nas. 

W aplikacji wbudowano możliwość tworzenia określonych zadań, które będą wykonywały się o określonym przez nas czasie oraz częstotliwości. Harmonogram pozwala w zautomatyzowaniu takich czynności jak:

  • usuwanie wybranych przez nas plików bądź czyszczenie całej lokalizacji
  • zmiana nazw plików
  • tworzenie kopii zapasowych ważnych dla nas danych
  • kopiowanie wybranych przez nas lokalizacji
  • wiele innych

Poza możliwościami automatyzacji zadań oraz szeregu innych cech programu, możemy dodatkowo nadmienić, że program w pełni współpracuje z takimi protokołami jak SSH, SSH1, SSH2, HTTP, SOCKS 4 oraz SOCKS 5 Proxy. Liczba obsługiwanych protokołów jest dość pokaźna i z pewnością jest to ważna informacja dla przyszłych użytkowników programu. Nie można również zapomnieć, że program JaSFtp współpracuje z kluczami PuTTY oraz SSH.com, a także wspiera podpisy DSA czy RSA.

Interfejs programu jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Korzystanie z programu jest bardzo intuicyjne. Ponadto aplikacja pozwala użytkownikowi na stosunkowo bogatą konfigurację programu i dostosowanie go do własnych indywidualnych potrzeb. Możliwości ustawień jest bardzo dużo ale zapoznanie się z nimi zajmie niemal każdemu użytkownikowi niedużą ilość czasu, a naprawdę warto jest się zapoznać z możliwościami jakie daje nam program JaSFtp.

  • Licencja: Trial
  • System: Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 41.4 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/jasftp.html">JaSFtp</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/jasftp.html]JaSFtp[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!