2
4
8
6
plików.

iPhone Backup Extractor 7.6.2.689

EN
Ocena:

Opis programu

iPhone Backup Extractor to program przywracający zawartość oraz dane na telefonie bądź urządzeniu z firmy Apple. Narzędzie jest przeznaczone dla posiadaczy telefonów iPhone, a także innych urządzeń z logiem nadgryzionego jabłuszka np. iPad, iPod itp. Program jest w pełni kompatybilny z większością systemów operacyjnych iOS. Jest to zdecydowany plus programu, ponieważ bez względu na wersję systemu operacyjnego będziemy mogli śmiało korzystać z aplikacji.

Program z pewnością przyda się każdemu uzytkownikowi, który chce przywrócić dane czy też kopię zapasową systemu operacyjnego. W przypadku gdy nasz telefon ulegnie awarii i będziemy chcieli oddac go na gwarancję czy też wgrać od nowa oprogramowanie nie będziemy musieli martwić się już o dane na telefonie. Aplikacja zapamięta wszystkie ustawienia, nie tylko systemu operacyjnego ale i zainstalowanych aplikacji. iPhone Backup Extractor wspiera wykorzystywane w aplikacjach bazy danych SQLite i zapisuje pełny komplet zawartych w nich informacji.

Obsługa progrmu jest prosta oraz bardzo intuicyjna. W zasadzie obsługa aplikacji oraz przywracanie kopii zapasowej telefonu odbywa się z poziomu jednego ekranu. W celu odzyskania danych należy wybrać interesującą nas kopię, która zlokalizowana jest gdzieś na dysku twardym, a reszta wykona się sama. Ponadto program jest w pełni darmowy, niemniej jednak wersja płatna posiada kilka dodatkowych funkcji.

W trakcie instalowania programu nalezy uważnie czytać co zostanie zainstalowane na naszym komputerze wraz z programem, ponieważ instalator zawiera zewnętrzne aplikacje, które nie koniecznie będą nam przydatne. Aplikacja z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi telefonu iPhone i nie tylko. 

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7
  • Rozmiar: 21.8 MB
  • Ocena: 5 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/iphone-backup-extractor.html">iPhone Backup Extractor</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/iphone-backup-extractor.html]iPhone Backup Extractor[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!