2
4
8
6
plików.

IDPhotoStudio 2.15.0.59

PL
Ocena:

Opis programu

IDPhotoStudio to program do tworzenia zdjęć, które wykorzystywane są w różnych dokumentach tożsamości (paszport, dowód osobysty, prawo jazdy, legitymacja itp). Program poza możliwością tworzenia takich fotografii pozwala również na ich drukowanie. Dzięki wbudowanej liście różnych rozmiarów zdjęć, które odpowiadają poszczególnym dokumentom bez problemu stworzymy niezbędną nam fotografię. Wśród listy 20 obsługiwanych państwa znajdziemy również i Polskę (jak wiemy, obowiązujący rozmiar zdjęcia w Polsce to 30 x 45 mm).

Program posiada przyjemny dla oka interfejs graficzny i w dodatku jest bardzo prosty w obsłudze. Stworzenie zdjęcia sprowadza się do wykonania kilku prostych czynności. Wystarczy wybrać zdjęcie z jednej z lokalizacji na komputerze, określić ilość kopii zdjęć na jednym arkuszu, a następnie interesujący nas rozmiar zdjęcia. Efekt można zapisać do pliku JPEG bądź wydrukować bezpośrednio z poziomu aplikacji. Użytkownik programu posiada również możliwość dostosowania opcji wydruku według własnych preferencji. 

Ciekawą funkcją programu jest możliwość sprawdzenia czy zdjęcie jest wykonane zgodnie z wszystkimi normami jakie są wymagane dla zdjęć określonych dokumentów. Ponadto każde zdjęcie można obrócić oraz zastosować jeden z dwóch wybranych efektów - negatyw bądź sepia. Wbudowane skróty klawiszowe pozwalają na szybkie i stosunkowo intuicyjne korzystanie z funkcji programu. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjna, każdy użytkownik z pewnością odnajdzie się i z łatwością będzie poruszał się po wszystkich funkcjach programu.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 2.28 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/idphotostudio.html">IDPhotoStudio</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/idphotostudio.html]IDPhotoStudio[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!