2
4
8
6
plików.

HitmanPro 3.7.9.245

EN
Ocena:

Opis programu

HitmanPro lub inaczej Hitman Pro to niewielki program, który pozwoli na wyszukanie oraz usunięcie szkodliwego oprogramowania z naszego komputera oraz systemu operacyjnego Microsoft Windows. Narzędzie doskonale radzi sobie z odnajdywaniem oraz identyfikacją złoźliwego oprogramowania wszelkiego typu m.in. trojanów, rootkitów, programów szpiegujących, wirusów oraz innego oprogramowania, które powszechnie uznawane jest jako szkodliwe oraz szpiegujące. Program działa szybko oraz bardzo szybko, dzięki czemu z łatwością pozbędziemy się z komputera niepożądanego oprogramowania, które zagraża nam swoją obecnością.

Program działa na zasadzie skanera, którego zadaniem jest sprawdzenie wszelkich lokalizacji na dysku twardym oraz systemu w celu odnalezienie zainfekowanych plików przez wszelkiego rodzaju robaki itp. Aplikacja bardzo szybko identyfikuje potencjalnie szkodliwe oprogramowanie i natychmiast podejmuje działanie w celu usunięcia wirusa czy też innego zainfekowanego pliku. Narzędzie HitmanPro bazuje na bardzo popularnych rozwiązaniach pochodzących z Kaspersky oraz Bitdefender. Program odpytuje serwis, który pozwala w szybki sposób zidentyfikować czy dany plik jest zainfekowany czy też nie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy być pewni, że baza zagrożeń, które są obecne na rynku jest zawsze aktualna. Skuteczność programu zapewniają światowe firmy, które od lat walczą z coraz to nowymi zagrożeniami pojawiającymi się w sieci.

Aplikacja nie jest programem antywirusowym, a jedynie jego uzupełnieniem. Pełni funkcję oprogramowania typy anty spyware, anty keylogger, anty trojan, anty rootkit i wiele innych. Ponadto program pozwala na sprawdzanie podejrzanych adresów URL - dzięki temu będziemy mogli zidentyfikować czy plik, który chcemy pobrać na dysk komputera jest bezpieczny i wolny od szkodliwego oprogramowania czy też nie. Funkcja ta jest dostępna za po wcześniejszej rejestracji w specjalnie stworzonym do tego serwisie o nazwie VirusTool. Po dokonaniu rejestracji każdy użytkownik otrzymuje unikalny klucz API, który należy wprowadzić w programie HitmanPro.

Program jest prosty i przyjemny w obsłudze. Opisywana tutaj wersja działa bez ograniczeń przez okres 30 dni. Po upływie tego czasu program pozwala na wykrywanie zagrożeń, a pozostałe funkcje jak ich usuwanie są wyłączone.

  • Licencja: Shareware
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 9.89 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/hitmanpro.html">HitmanPro</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/hitmanpro.html]HitmanPro[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!