2
4
8
6
plików.

Google Drive 3.35.5978.2967

PL
Ocena:

Opis programu

Google Drive to usługa, która oferuje dysk internetowy do przechowywania danych. Zasada działania jest taka sama jak w przypadku innych programów tego typu tj. OneDrive czy Dropbox. Obsługa programu jest bardzo prosta - co więcej nie ma zbyt wiele możliwości konfiguracji. Fakt ten nie wynika z braków programu, a bardziej z braku potrzeby konfiguracji. Obsługa jego jest niezwykle prosta i przyjemna. Aplikacja w pełni wspiera i integruje się z innymi narządziami dostarczanymi od Google. W pełni współpracuje z usługą Google Docs (Dokumenty Google), gdzie możemy przechowywać nasze dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne czy też prezentacje multimedialne. Zaraz po tym jak zalogujemy się na nasze konto Google, mamy dostęp do szeregu danych w jednym miejscy. 

Tak jak większość programów tego typu, Google Drive działa w tle i znajduje się w zasobniku systemu Windows tzw. tray'u. W interfejscie programu możemy zobaczyć ile pozostało nam miejsca na dane wewnątrz chmury, otworzyć główną lokalizację Google Drive na naszym komputerze czy też otworzyć udostępniane nam dokumenty. Każdy plik, który podlega synchronizacji tzn. znajduje się w lokalizacji Google Drive jest oznaczony specjalną ikonką, która mówi o statusie jego synchronizacji. Ważną kwestią jest również to, że program działa bez dostępu do Internetu, a znaczy to tyle, że mamy pełny dostęp do wszystkich danych znajdujących się na chmurze w trybie offline. Jest to możliwe dzięki lustrzanej kopii danych jaka znajduje się na naszym lokalnym dysku twardym. 

Oczywiście mamy również dostęp do przestrzeni dyskowej za pośrednictwem witryny internetowej i wszystkie dane zsynchronizowane będą dostępne zarówno na komputerze jak i poprzez przeglądarkę WWW. Plusem usługi Google Drive jest to, że jest multipatformowa, a więc możemy korzystać z niej na urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 0.9 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/google-drive.html">Google Drive</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/google-drive.html]Google Drive[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!