2
4
8
6
plików.

GetFoldersize 3.1.6

EN
Ocena:

Opis programu

GetFoldersize to zaawansowany program do obliczania rozmiaru folderu. Program szybko analizuje dowolnie wybrany przez nas folder i dostarcza nam informacji ile dana lokalizacja zajmuje na dysku komputera. Aplikacja jest bardzy wygodna w użytkowaniu, ponieważ dostęp do funkcji programu mamy zarówno z poziomu narzędzia jak i z menu kontekstowego w systemie Microsoft Windows. Po zainstalowaniu programu menu kontekstowe systemu zostanie wzbogacone o dodatkowe pozycje, które pozwolą nam na szybkie przeanalizowanie dowolnego katalogu czy też lokalizacji na dysku komputera.

Program doskonale nadaje się do sprawdzenia ile dany katalog oraz cała jego struktura zajmuje na dysku twardym. Po uruchomieniu aplikacji niezbędne jest wybranie lokalizacji początkowej, która zostanie poddana analizie rozmiaru. Oczywiście użytkownik ma możliwość przeanalizowania całej partycji dysku twardego. Dzięki temu otrzymamy pełny raport i będziemy mogli dojść, który folder zajmuje na dysku najwięcej miejsca. Bardzo często w takich sytuacjach może się okazać, że niektóre dane na dysku twardym zajmują miejsce zupełnie niepotrzebnie. Wynik otrzymamu po kilku bądź kilkudziesięciu sekundach w zależności od obszaru jaki ma zostać poddany skanowaniu. Oczywiście na rynku oprogramowania są programu, które analizy dokonują dużo szybciej ale dłuższy czas oczekiwania nie jest jakąś znaczącą wadą programu.

Program GetFoldersize jest bardzo prosty w obsłudze, a interfejs programu jest dostosowany do potrzeb użytkownika. Po zakończeniu skanowania oraz analizy wyniki przedstawione są w postaci listy, którą użytkownik może modyfikować pod względem danych jakie są wyświetlane. Wyniki analizy mogą być sortowane. Ponadto użytkownik ma możliwość przeciągania okien wewnątrz aplikacji oraz dostowaniem układu niektórych ikon w interfejsie aplikacji. Dzięki temu każdy będzie mógł dostosować aplikację do własnych potrzeb.

  • Licencja: Freeware
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 5.36 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/getfoldersize.html">GetFoldersize</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/getfoldersize.html]GetFoldersize[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!