2
4
8
6
plików.

Free CUDA DVD Ripper 7.3

EN
Ocena:

Opis programu

Darmowy oraz zaawansowany program, którego zadaniem jest wydajne zgrywanie filmów czy też programów dokumentalnych z płyt DVD. Free CUDA DVD Ripper to program dzięki, któremu w pełni wykorzystamy zasoby swojego komputera do zgrania dowolnego materiału z płyty DVD i zapiszemy go na dysku w dowolnym formacie audio i wideo. Aplikacja wspiera kilka rodzai konwersji oraz pozwala na zapis zgranego materiału w formacie AVI, MPEG, MKV, FLV, DivX, MP4, MPEG itp. Jakość oraz wielkość zgranego materiału zależy od wybranego rodzaju konwersji (kodowania). 

Program posiada gotowe profile, które w jasny sposób określają w jakim formacie materiał zostanie skonwertowany. Poza możliwością zgrywania, Free CUDA DVD Ripper umożliwia dokonywania prostych modyfikacji audio i wideo. Bez najmniejszego problemu będziemy mogli dodać proste efekty, napisy, ścieżkę dźwiękową, znaki wodne czy też podzielić film na części czy też złączyć kilka filmów w jeden. Ripper umożliwia również wyodrębnienie ścieżki dźwiękowej audio z filmów DVD i zapisanie ich do oddzielnego pliku w wielu formatach m.in. MP3, WAV, AAC, OGG, WMA, AC3 czy też MP2.

Program został stworzony z myślą o wydajnym oraz szybkim zgrywaniu filmów DVD w wysokiej jakości. Program wykorzystuje takie technologie jak NVIDIA CUDA i ATI APP, co znacznie przyspiesza przetwarzanie materiałów wideo znajdujących się na krążkach DVD.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8
  • Rozmiar: 32.46 MB
  • Ocena: 5 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/free-cuda-dvd-ripper.html">Free CUDA DVD Ripper</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/free-cuda-dvd-ripper.html]Free CUDA DVD Ripper[/url]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!