2
4
8
6
plików.

Firefox Metro UI Preview 46.0a1

EN
Ocena:

Opis programu

Firefox Metro UI to przeglądarka internetowa z rodziny Mozilla, która swoim wyglądem została dostosowana do kolorystyki oraz wyglądu systemu operacyjnego Microsoft Windows 8. Jak sama nazwa wskazuje, cały UI aplikacji został oparty na Metro dzięki czemu uświadczymy takie elementy jak kafelki oraz wszelkie komponenty, które w dużej mierze charakteryzują styl Metro. Cały interfejs programu został przearanżowany przez co gołym okiem dostrzeżemy wprowadzone zmiany. Z pewnością zwolennicy stylu Modern UI będą zachwyceni tymi zmianami. Oczywiście zmiany te mają wprowadzić dużą poprawę w samym użytkowaniu aplikacji, a co za tym idzie - przeglądanie internetu stanie się prostrze oraz przyjemniejsze dla niejednego użytkownika.

Oferowana wersja programy posiada pełne wsparcie dla klawiatury ekranowej oraz wszelkich urządzeń dotykowych, których jest na rynku coraz więcej. Z pewnością usprawnienia te ucieszą posiadaczy komputerów czy też laptopów z ekranem dotykowym czy też funkcją tabletu. Nowa wersja Firefoxa to szerego usprawnień w kwestii wygody korzystania z aplikacji. Poza tymi zmianami program posiada wszystkie inne funkcje, które dostarcza nam podstawowa wersja przeglądarki Firefox. Niemniej jednak zmianie uległy niektóre skróty klawiszowe oraz sposób nawigowania, a to wszystko ze względu na wymagania jakie stawiane są przez urządzenia dotykowe itp. Dodatkowo poprawione zostały błędy, a aplikacja jest stale rozwijana co z pewnością spotka się z zadowoleniem użytkowników, którzy nie potrafią rozstać się z przeglądarką Firefox. 

Oczywiście program jest w pełni darmowy i został oparty na licencji Open Source. Oficjalna strona tego projektu dokładnie opisuje plany oraz wszelkie zmiany jakie są w trakcie realizacji bądź są w planach. Zwracamy szczególną uwagę na to, że jest to wersja rozwojowa, która nie jest wolna od błędów, które mogą powodować, że program będzie działał niestabilnie - co każdy użytkownik musi mieć na uwadze.

  • Licencja: Freeware
  • System: 8/10
  • Rozmiar: 42.53 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/firefox-metro-ui-preview.html">Firefox Metro UI Preview</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/firefox-metro-ui-preview.html]Firefox Metro UI Preview[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!