2
4
8
6
plików.

FIFA 16

PL
Ocena:

Opis programu

FIFA 16 to kolejna odsłona kultowego symulatora gry w piłkę nożną. Kolejne udoskonalenia trybu rozgrywki oraz triki powodują, że gra nigdy nie straci swoich wiernych zwolenników, którzy co roku czekają na nowe wydanie swojej ulubionej gry. Gra istnieje na rynku gier od 20 lat i ma się bardzo dobrze. Co roku pojawiają się nowe pomysły na udoskonalenie rozgrywki, aktualizacja składów oraz podnoszenie poziomu grywalności. Z roku na rok FIFA staje się coraz bardziej realistyczna. 

Grafika w grze stoi na bardzo wysokim poziomie. Przy maksymalnych ustawieniach efektów oraz detali graficznych ciężko jest rozróżnić grę od realnego meczu piłkarskiego transmitowanego w telewizji. Gra wspiera kilka języków, m.in. język polski. Nie tylko interfejs został spolszczony, użytkownicy mogą cieszyć się również komentarzem w języku polskim, który podnosi poziom oraz jakość gry.

Poza szeregiem udoskonaleń w grze, mechanice oraz fizyce w grze dodano nowe zwody oraz efektowne zagrania. Wszystko to sprawia, że FIFA 16 jest niezwykle dynamiczna w kontekście rozgrywki. Fenomen gry polega na świetnej grywalności oraz realności. Twórcy gry zadbali w końcu również o żęńskie reprezentacje krajów, co nie było spotykane w poprzednich wersjach. Jest to duże zaskoczenie, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. 

Zmiany dotknęły również trybów rozgrywki. Gracze w FIFA 16 mogą cieszyć się nowymi trybami kariery i z pewnością każy gracz znajdzie coś dla siebie. Ponadto szereg udoskonaleń został wprowadzony w trybie jedno i wielo osobowym. Wszystko to sprawia, że granie w FIFĘ daje jeszcze więcej frajdy oraz zabawy dla wszystkich. Wspomniany wcześniej polski komentarz został wzbogacony o nowy głos. W przedstawianej tutaj wersji gry Dariusz Szpakowski zyskał nowego partnera w komentowaniu spotkań, a jest to znany komentator z Canal+ Jacek Laskowski.

FIFA 16 nie wprowadza bardzo dużej rewolucji w oprawie graficznej, która już w poprzedniej wersji była na bardzo wysokim poziomie. Twórcy z EA SPORTS skupili się w dużej mierze na podniesieniu jakości gry oraz dopracowaniu realizmu, który jest na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście w grze nie mogło zabraknąć dobrej oprawy muzycznej, która towrzyszy nam nie ustannie podczas prowadzenia rozgrywek.

Nie sposób jest nie wspomnieć o wymaganiach sprzętowych, co z pewnością interesuje sporą część użytkowników.

Zalecane: 
Intel Core i5-2550K 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6870 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 8/8.1/10 64-bit 

Minimalne: 
Intel Core i3-2100 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTX 650/Radeon HD 5770 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit

  • Licencja: Demo
  • System: 7/8/8.1
  • Rozmiar: 3800 MB
  • Ocena: 5 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/fifa.html">FIFA</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/fifa.html]FIFA[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!