2
4
8
6
plików.

Ezvid 1.0.0.3

EN
Ocena:

Opis programu

Ezvid Free Screen Recorder to darmowy program do nagrywania ekranu komputera w szybki oraz łatwy sposób. Jest to jedej z lepszych programów do przchwytywania obrazu z pulpitu bądź z monitora oraz zapisywania go do pliku audio/wideo. Program jest bardzo prosty w użyciu, a zarazem bardzo przyjemny. Użytkownik już po kilku chwilach zapoznaje się z podstawowymi funkcjami programu oraz dostępnymi skrótami klawiszowymi, które pozwalają na wstrzymanie nagrywania, wznowienie, dodanie tekstu, przybliżenie obrazu, oddalenie i wiele innych.

Program pozwala nanieść znak wodny na nagrywane wideo. Jakość nagrywanych filmów spełnia wszystkie obecne standardy tzn. HD. Bardzo dużym plusem Ezvid jest możliwość obródki filmu po jego nagraniu, dodaniu dodatkowych tekstów itp. Dużą zaletą programu jest możliwość dodania tytułu, opisu, wybrania kategorii oraz automatycznego wgrania filmiki na serwis YouTube.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8
  • Rozmiar: 0.97 MB
  • Ocena: 5 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/ezvid.html">Ezvid</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/ezvid.html]Ezvid[/url]

Komentarze (1)

marek - 22.06.2014 - 13:06

bardzo fajny program. Jakość nagrywanych filmików jest naprawdę super (jakość HD) i można bezpośrednio wrzucać na Youtube. Genialne jest to, że jest możliwość dodawania podkładu muzycznego i wrzucania tzw. spotów początkowych 5/5!

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!